2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

7
Sonucu tekrarla erken vermişsin kan testini bence hamilelik var gözüküyor yükselir inşallah
canım inşallah yükselir ve hamilelik olmuştur hayırlısıyla 😊 Kan aslında ben gebelik için vermedim cnm muayeneye gitmiştim 8 aydır gebe kalamadım bi sıkıntı mı var muayene olayım diye doktor istedi o da tam bu döneme geldi yani aslında ben hamile olup olmadığını öğrenmek için kan vermedim doktor değerlerime baksın demir eksikliği vs var mı veya başka şeyler diye verilen bi kandı o da beta öyle çıkınca bi acaba var mı diye kuşkulandım 😊

7

canım inşallah yükselir ve hamilelik olmuştur hayırlısıyla 😊 Kan aslında ben gebelik için vermedim cnm muayeneye gitmiştim 8 aydır gebe kalamadım bi sıkıntı mı var muayene olayım diye doktor istedi o da tam bu döneme geldi yani aslında ben hamile olup olmadığını öğrenmek için kan vermedim doktor değerlerime baksın demir eksikliği vs var mı veya başka şeyler diye verilen bi kandı o da beta öyle çıkınca bi acaba var mı diye kuşkulandım 😊
Doktor bişey dedi mi canım belki hastanenin referans değerinde yüksektir benimde bir keresinde 3.20 çıktı gebelik yok dediler daha önde hamilelik testi vermiş miydin o hastanede

Doktor bişey dedi mi canım belki hastanenin referans değerinde yüksektir benimde bir keresinde 3.20 çıktı gebelik yok dediler daha önde hamilelik testi vermiş miydin o hastanede

canım ben hastaneye muayene için gitmiştim ilk kez kan testi verdim ve ilk kez gittim oraya sonucunu da sağlık ocağına dün gösterdim sağlık odağındaki doktor bana çok ara bi değer şu an yok da diyemem var da diyemem bir kaç gün sonra tekrar kan testi ver olur mu dedi. Bende eğer adet olmazsam (salı günü olmam gerekiyor) pazartesi ya da çarşamba kan vereyim diyorum

Hatta değerin yükselebilir çünkü adetine 7 gün kala verilmiş bi kan testi o yüzde gebelikte olma ihtimali var dedi bana inşallah vardır varsa zaten değer artmıştır pazartesi ya da çarşamba tekrar kan vereyim diyorum. Yarın da erken gebelik testinden yapıp bi bakicam

canım ben hastaneye muayene için gitmiştim ilk kez kan testi verdim ve ilk kez gittim oraya sonucunu da sağlık ocağına dün gösterdim sağlık odağındaki doktor bana çok ara bi değer şu an yok da diyemem var da diyemem bir kaç gün sonra tekrar kan testi ver olur mu dedi. Bende eğer adet olmazsam (salı günü olmam gerekiyor) pazartesi ya da çarşamba kan vereyim diyorum
Pazartesi ben olsam yerinde verirdim meraktan çatlardım evet doktor da demiş zaten ara bi değer inşallah vardır herşey gönlünce olsun 🌸

Pazartesi ben olsam yerinde verirdim meraktan çatlardım evet doktor da demiş zaten ara bi değer inşallah vardır herşey gönlünce olsun 🌸
Haklisin cnm labaratuvardan ötürü farklılıklar oluyormuş diye duydum yerinde versem çok iyi olur dediğin gibi. Ama hastane şehir hastanesi çok uzakta Bi bakayım da gidebilirsem oraya giderim gidemezsem artık burda hallederim bende çok merak ediyorum inşallah vardır bir an öncede ogrenmek istiyorum haftaya tatile gidecegiz en azindan hareketlerime dikkat ederdim haftaya belli olur insallah saol cnm seninde herşey gönlünce olsun inşallah 😊🌹

Haklisin cnm labaratuvardan ötürü farklılıklar oluyormuş diye duydum yerinde versem çok iyi olur dediğin gibi. Ama hastane şehir hastanesi çok uzakta Bi bakayım da gidebilirsem oraya giderim gidemezsem artık burda hallederim bende çok merak ediyorum inşallah vardır bir an öncede ogrenmek istiyorum haftaya tatile gidecegiz en azindan hareketlerime dikkat ederdim haftaya belli olur insallah saol cnm seninde herşey gönlünce olsun inşallah 😊🌹
Canım sence yumurtlama mı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 80
Canım sence yumurtlama mı
Canım yanlış alıntı mi yaptin acaba ? Ben ovulasyon testi hiç yapmadım ve anlamıyorum anlayan arkadaşlar yorum yapsın hiç denemedim bilgim yok bu konuda 😊
Kızlar bu topikin başkanı olmadığı için sat bat eklemesi yapılamıyor ve sohbet çok dönmüyor. İsterseniz Ağustos Eylül Ekim gebelik planlayanlar topiğine gelin orda daha çok yanıt verecek kişi olur 🥰♥️

Merhaba kızlar bende 9 aydır hamile kalmaya çalışıyorum ama olmuyor, inşallah hayırlısıyla bu ay olur şuan yumurtlama donemindeyim, beklenen adet tarihimde 4 Eylül

Merhaba kızlar benimde sat 29 Temmuz bat 25 Ağustos yumurtlama günlerini değerlendirdik size şimdi ovülasyon testimi atıcam bi yorumlar mısınız acaba çatlama olmamış mı biraz tedirgin oldum. Umarım hepimiz bu ay hamilelelik haberlerimizi alırız benim de hormonlarım normal eşimin sperm testi normal alttan muayene oldum oda normal bir tek hsg kaldı onun için bekliyorum kendime süre verdim 2 deneme daha yapıp çektircem inşallah gerek kalmadan hamile kalırım 🌺🙏🏻🥰

Eklentiler

• IMG_1974.jpeg
    IMG_1974.jpeg
    150,8 KB · Görüntüleme: 60
Merhaba kızlar benimde sat 29 Temmuz bat 25 Ağustos yumurtlama günlerini değerlendirdik size şimdi ovülasyon testimi atıcam bi yorumlar mısınız acaba çatlama olmamış mı biraz tedirgin oldum. Umarım hepimiz bu ay hamilelelik haberlerimizi alırız benim de hormonlarım normal eşimin sperm testi normal alttan muayene oldum oda normal bir tek hsg kaldı onun için bekliyorum kendime süre verdim 2 deneme daha yapıp çektircem inşallah gerek kalmadan hamile kalırım 🌺🙏🏻🥰 adetim 3 Ağustos da bitti 6 gün sürüyor 7. Gün testi yapmaya başladım

beni de ekleyin arkadaşlar tabloyaa 24.08 transfer 36 yaş ,ilk deneme

Son düzenleme:
X