2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben yarın kan vermeye gidicem daha var reglime ama sabirsizlaniyorum artık veriyimde kurtulayim ya evde test var ama yapmıyorum artı din erken gebelik testi yapsam mı acaba

savascii canım sen ne yaptın 2 aylık rapor alabildin mi? Gittin mi ailenin yanına?
Canımcım dün geldim1 aylık aldım yine diğer ayın raporunuda burdan alıcam inşallah şansıma burada gittiğin doktor elazığdaki kendi doktorumu tanıyormuş buna ayrı bir sevindim anlatamam çok şükür her şey rast gidiyor bi sıkıntı olmuyor. Sen napıyosun bebişin nasıl

imagination forever canım gerçekten allah doktorun iyisine denk getirsin iyi doktor çok çok önemli. Şansına iki doktorunda çok iyi maşallah başta sıkıntı olsada bence klomen femara olayına başla bende onla hamile kaldım inşallah seninde yakında hamilelik haberini alacağız inanıyorum

Regl 6 7 gün var bakalım inşallah tutunur yaa

Cnm 15 gun sonra dünki gittıgım doktor izne çıkacagı için sibel hanım bakacakmış
Senin dünki doktor, nasıldı tavrı?
Sibeli tanımıyorum yenimi acaba.Benimki güleryüzlü ama nasıl deyim tam istediğim gibi diğil..ama güzel ultrasonda bakıyor dün kan verdim onlara bakıcak cuma.Sanki çok zaman ayırmıyor ordakı doktorlar.Ama Tekirdağda bir doktor var çok iyi ya..nasip olursa sonra onun yanına gidicem

Eee sen ne sanıyorduno kadar mfk aldım ben 1 defa kaldım sonra kalamadım ama..Athenayı ben yumoşlar kaliteli olsun diye kullanıyordum sen vitaminde kullan istersen ama eşinde kullansın.
Fodega ve athena kullanıyorum canım. Eşime arada veriyorum fodega çok pahalı ürünler canım ben kullanıyorum yoksa almaya para yetmiyor

Fodega ve athena kullanıyorum canım. Eşime arada veriyorum fodega çok pahalı ürünler canım ben kullanıyorum yoksa almaya para yetmiyor
Evet çok pahalı biliyorum bazen eşim diyor 5 ay boşuna para verdik ama ben hiç öyle düşünmüyorum.Ben eşime azopermde veriyordum yani başkalarıni almasam bile azoperm Athena hep evde var

Zumruduanka96
A Afratafrac
kızlar tam etiketlemeyi beceremiyorum kan sonucum çıkmış şimdi de kolestrol çıkmış bir yeri düzeltiyorum bir yer bozuluyor yaaa
Bebişim çok sıkıntı değil o. Bende çok zayıfkende vardı. Yeme içmende biraz dikkat et, yaz google a kolesterol azaltmak için hangi gıdalar yeni yenmez diye. Çıkar zaten karşına. Maşallah sağlıklısın.

Aynen aşko doktor cips çekirdek uzak dur dedi ok dedim en sevdiğim şeyler bide işten çıktım Tv izlerken iyi gidiyor yahu
Salatalık, havuç ve kırmızı salçalık biberlerden uzun uzun parmak şeklinde doğra. Yanına yoğurt sos yap bandır bandır ye. Yoğurdun içine nane, hafif pul biber koyuyorum bir de ben.
Ya da yeşil elma, salatalık doğra ve yoğurtla karıştırıp ye. Yani olabildiğince daha sağlıklı atıştırmalıklar yapabilirisin kendine.

Benim daha yeni geldi canim etiketleyecktim seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…