2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Başarıcaz inanıyorum azmin gücü kazanacak allahın izni ile çok amin. Canım bu arada aklıma gelmişken sorim sen athenayı kaç ay kullandın hamile kaldın
Amin Aminkuzum ben sanmıyorum athenayla hamile kaldım..athenayi ben ilk gebeliğimden kullanıyorum 1 seneden fazla oldu canım

Hayırlısı olsun kuzum ya

Amin Aminkuzum ben sanmıyorum athenayla hamile kaldım..athenayi ben ilk gebeliğimden kullanıyorum 1 seneden fazla oldu canım
Kız o fayda ettiyse hadi kaliteli
Olmasına anammm bir sene ben daha ilk defa aldım. Neyse allah isterse olur inşallah buda vesile olur

Allah kolaylıklar versin valla bizimki iki gün üst üste yapsa 3. gün kacıyor artık bıktım diyor ilk aylar aynen öyle her gün yapma meraklısı şimdi kacıyor ben kızıyorum ne cabuk bıktım daha 1 yıl olmamış diyorum ay bu konuda cok sinirleniyorum ona

Kız o fayda ettiyse hadi kaliteli
Olmasına anammm bir sene ben daha ilk defa aldım. Neyse allah isterse olur inşallah buda vesile olur
Eee sen ne sanıyorduno kadar mfk aldım ben 1 defa kaldım sonra kalamadım ama..Athenayı ben yumoşlar kaliteli olsun diye kullanıyordum sen vitaminde kullan istersen ama eşinde kullansın.

Benim daha 8 gün var cuma günü yapmayı düşünüyorum yumurta sarısı akıntım var sadece başka bir belirtim yok

Bende test yaptim negatif daha adet olmadim yarin öbur gün olurum herhalde

Zumruduanka96
A Afratafrac
kızlar tam etiketlemeyi beceremiyorum kan sonucum çıkmış şimdi de kolestrol çıkmış bir yeri düzeltiyorum bir yer bozuluyor yaaa

Eklentiler

• IMG_5038.jpeg
    172 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_5039.jpeg
    155,1 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…