2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet bebeğim gittim önemli bir gelişme olmadığı için yazmadım ☺️ Çatlamasını bekliyorum şu anda sık ilişki yapın dedi. Tutunmasını destekleyecek bir şey kullanacak mıyım dedim hayır dedi. Reglin geçerse test yap dedi ben de He He dedim 😂😂
regli mi ... geçmesi mi ... :KK48:

Bu da benden kalbim kadar temiz 🤣🤣
IMG_20230718_142450.jpg

Henüz çok yeni olabilir canım yarın tekrarla istersen hcg 8 10 olabilir tahmini Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah 🤣
İnşallah vardır gidip kan testi yaptırdım düşükte olsa çıkar varsa eğer testler de yanıltıcı olabilir kuruma çizgisi daha belirgin sanırım bu testin heyecanlandım ama şuan bi modum düşük yani

Henüz çok yeni olabilir canım yarın tekrarla istersen hcg 8 10 olabilir tahmini Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah 🤣
İnşallah vardır gidip kan testi yaptırdım düşükte olsa çıkar varsa eğer testler de yanıltıcı olabilir kuruma çizgisi daha belirgin sanırım bu testin heyecanlandım ama şuan bi modum düşük yani

İyim bende valla seni merak ettim ya senin adet ne zaman hadi sen güzel haberler ver bari bana 🥰🥰
Canım bu ay ovülasyonla takip etmedim o yüzden bat ne zaman tam bilemiyorum ama 12 sinde çok sol kasık ve bel ağrısı yaşadım akıntımda o güne kadar vardı sonra kesildi. 12si yumurtlama olduysa bat 27si. Eğer takvime bakarsam 31. Kısmet artık bu ay çok sallamadım ağustosta hsg çektireceğim

Yok canım gördük yani var gibi moralini bozma kan testi yaptırdıysan çıkacaktır inşallah haber ver bize merak ettim inşallah vardır 🤲🤲

Ben hafif bir gölge görüyorum ancak 2 gün önce ben de bu testten yaptım . Artımed in strip testi. Gölge çıkartmıştı ve ciddiye almadım. Zaten hamilelik de yok. O yüzden net pembelik görene kadar inanmıyoruz. 💕 Umarım erken yapmışsındır ve bebiş vardır🙏 Yok ise de sorun yok. En hayırlı zamanda gelecek inşallah.

Ben hafif bir gölge görüyorum ancak 2 gün önce ben de bu testten yaptım . Artımed in strip testi. Gölge çıkartmıştı ve ciddiye almadım. Zaten hamilelik de yok. O yüzden net pembelik görene kadar inanmıyoruz. 💕 Umarım erken yapmışsındır ve bebiş vardır🙏 Yok ise de sorun yok. En hayırlı zamanda gelecek inşallah.
Amin canım 🤲 pembe olmadıktan sonra gölgeler kafa karıştırıyor sadece net görene kadar bekleyelim hayırlısı herşeyin

X