2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kucağına alamazsın ne demekmiş o nasıl bir uslupsuz bir doktor dayanağı neymiş çok sinirlendim
Annemler eşim diyor sinirden demiş sana öyle çünkü ben ona dedimki keşki tedaviden önce bana vitamin yazaydınız..belki daha güzel embriyolarım olurdu..bu sözüme çok sinirlendi..bana dedi sen bana diyemezsin ben ne yapa bilirim..Ben o zaman yanında çok ağladım ordan ağlayarak çıktım zaten kimyasal olmuştum..işte o sözünü dedi ama ben hala unutamıyorum ve gebe olduğuma bile sevinemedik hep kulağımda o sözü.Allah kimseye benim yaşadıklarımı yaşatmasın.

Unut canım sen onu zor biliyorum ama güzel düşün. Dua et bol bol Meryem süresini dinle oku. Valla yazıklar olsun çok kötü yanlış konuşmuş

Benim de nisan 27 de oldu ameliyatım . Benim de aklımda olan gidip bi kan testi verip baktırmak hormonlara

Kızlar göğsüm kaşındı elime değişik geldi ucu bir baktım ki koyulasmis ve ucu büyümüş sabah duş aldım böyle birsey yoktu testler negatif niye böyle oldu anlamadım ilk oldu

Konu dışı bir sorum olcak kizlar
Kasıklarımda damar atması gibi atma oluyor 24 saattir ama yaşayan var mı daha önce hamilelik belirtisi ya da yumurta gelişmesi diyorlardı ama emin olanadum ya Dr gitsem mi acaba

Gaybı Allah tan başkası bilemez Rabbim ol dedikten sonra olmayacak hiçbir şey yoktur Rabbim sağlıkla kucagınıza almanızı nasip etsin inşallah sıkıntı neydi ki doktor oyle söyledi merak ettim paylaşmak istemezseniz anlarım

Merhaba, saniyorum yumurtlamanin ustunden 8-9 gun gecti kan testi negatif cikti. Bat a daha 5 gun var boyle olup yukselen var mi?

Kizlar cuma beta 1095ti bugünde kan verdim aslinda vermicektim kendimi kötü hissettim tansiyonum falan dustu acilde verdim 1843 cikti iyi degil mi artması
Birileri görüp yazsa keşke ben de merak ettim. Bu kadar yüksek değer kimyasal olmamalı ya. Moralini yüksek tut kuzum. Acil doktoruna falan mı sorsan veya kendi doktoruna msj atabiliyorsan atsan

Amin canımBen tüp bebek yaptırdım toplam 2 tane embriyom oldu ve ben dedim yedekte embriyom yok 1 tane koyun birinide dondurun..bana dedi yok 2 tane koyucam şans daha çok..Neise gebe kalıb kimyasal olunca ve odasına girib beni gülerek karşılayınca sinirlendim zor tuttum kendimi..zaten 70 bin paramiz çıktı bir sürü ilaç..hormonlar tavan bende ve burda okudum kızların bazılarına doktorlar vitamin yazmışki fazla embriyolar oluşsun bende bunu dedim kendisine zoruna geldi yüzü bile kızardı..bende ona dedimki tamam olan zaten bize oldu..bize şimdi vitamin yazın ben doğal olarak hamile kalayım..bana dedi kalsan bile kucağına alamazsın..küfür bile edemiyorum ya yoksa saydırardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…