2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar şimdi bebim testi bitti test alıcam maaş bitmeden. En iyisi freely mavi olan mı sizce? Ne önerirsiniz? Bir de freely mavi trendyolda pek yok gibi bana mı öyle geldi?

Merhaba kızlar bugün yaptığım iki ovülasyon testim , sanırım bugün yumurtlama günü. Ama sadece bugün ilişki olabilecek. Bundan sonra olmayacak. Olur mu sizce ?

Canım tüp bebek doktoruna ne zaman gideceksin olmaz demişti ya
Karar aldım gitmicem şimdilik çünkü yol çok uzun riske atmak istemiyorum..12 haftadan sonra giderim..hem canım o demedi hamile kalamıcan dediki kala bilirsin ama kucağına alamazsın..işte bir doktor böyle konuşurmu beni bu hale getiren de o zaten

Alacaksın inşallah canım çok sinir bozucu konuşmuş insanın aklını kurcalar durur bu laf. Saglıkla büyücek minnoşun annesi allahın izni ile hiç strese girme

Eki Görüntüle 3273644
Merhaba kızlar bugün yaptığım iki ovülasyon testim , sanırım bugün yumurtlama günü. Ama sadece bugün ilişki olabilecek. Bundan sonra olmayacak. Olur mu sizce ?
Bugün ilişkiyi olabildiğince geçe bırakın o halde. Ve ilişkiden sonra sen kalkma sakın yat 1 saat kalça altında yastıkla. Olur.

Kucağına alamazsın ne demekmiş o nasıl bir uslupsuz bir doktor dayanağı neymiş çok sinirlendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…