2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hsg niye o kadar pahalı ya. İçinize altın suyu mu enjekte ediyolar nedir.
Benim doktorumun özel kliniği vardı. Hsg için bir fizyoterapi merkezini ayarladı, ekstra anestezi uzmanı getirdi. Hepsine ayrı ayrı ödeme yapıp e tabi kendi cebine de ayırınca sonuç böyle oldu. Bence direkt hastanede çektirmek daha uygundur

Biz de üni hastanesinde yaptırdık. Aynı gün test verip sonuç çıktı. Özele para vermeye gerek var mı ki A Afratafrac
Bence yok. Ben doktorumun yönlendirmesiyle yaptığım için onun anlaşmalı olduğu tüp bebek merkezine gittim. Tabi ki isteyen doktordan bağımsız bir hastaneye başvurabilir

Canlarım karından keseyi görduk çok şukurbeta vermye grek kalmadı

Ama 6 cmlik yumurtalık kistın var dedi
O nerden çıktı moralim bozuldu çok
15 gün sonra kalp atışına çağrdı

Oyyyy yesinler canım bir arkadaşımın da vardi gebeyken kıstı zararsız demişti doktor birsey dedi mi
Hadi bakalım gümbür gümbür duy inşallah

Canım göğüs ağrın normal adet olacagin zamandaki gibi miydi yoksa farklılık var mıydı ağrı baslama gününde yada dozunda

Ay cıkmıs kızlar 0 neyse tam evden test almaya cıkıyodum çıkmadan öğrenmiş oldum hayırlısı iyi ki vermişim eşime söylemeden boşuna heveslendirmis olacaktım, demekki bu ay yok bende regl beklerim artık üzülmedim merak etmeyin en kısa zamanda ve hayırlısında olacak biliyorum

Ama prodictorede mi guvenemicez canım baya vardı çok şaşırdım şuan sağlık olsun elbet olacak

Aslında iyi ki öğrendin. Şimdi kafadan atmış oldun var mı yok mu diye düşünmeyeceksin. Bir sonraki ay da bombastik olacak senin için nasipse

Yok ya iyi olanları vardır hepsini harcamayalım şimdi benimki iyiydi ve hala iyi çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…