2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar İstanbul’da oturanlar rahim filmi çektirdiniz mi hiç çektirdiyseniz hangi hastanede çektirdiniz yazar mısınız

Merhaba
Bende katılmak istiyorum
sat:30 Haziran
Bat:28 Temmuz
Umarım bu topik hepimize haberini getirmeyi nasip eder

28 günde bir şeklinde hesaplayınca 16’sı canım. Ama mesela geçen ay 10.gün pik gördüğüm için 24 günde regl oldum. Bu ay da akıntıyı 30’unda gördüm.
30da gördün bitti di mi aynı gün? Ben de bi önceki ayla tekrar kıyasladım şimdi. Buna göre bugün değil yarın lekelenme başlar anca. Hey Allahım yaa daha varmış adete
Senin de bugün adet olman lazım galiba değil mi? Keşke bi testin daha olsaydı yapsaydın?

Çok can acıtan bir işlem mi acaba
Ben 1 defa anestezeli çektirdim başka özel hastanede..ikincini Şişlide çektirdim anestezi istedim bana dediler kesinlikle ağrı olmucak tabi ben inanmadım korka korka gitdim ama dedikleri gibi varmış sadece adet sancısı oluyor birde çeken kadın doktor çok ilgili..sonrada hiç bir şey olmamış gibi ağrım sızım bile olmadı.

Evet kuzum aynı gün oldu bitti akıntı. Ben de o günü baz almıştım o yüzden. Dün veya bugün olurum diye. En kötü yarın gelir artık. Tabi inşallah gelmez ama hiç test yapasım yok artık gerçek adet ağrılarım geldi inşallah sen olmazsın

İnşallah olmazsın. Gerçi adet ağrısıyla hamilelikten kaynaklı ağrı benziyor diyorlar ama adet ağrısı daha aşağıya vuruyor bence.
Ben bu ay ağrısız adet olucam heralde. Eskiden de çoğu zaman öyle olurdum birden gelirdi.
İçerde çok derinden kımıltılar var sadece, adet şişkinliği oluyor gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…