2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar amma yazmışsınız, bir dışarı çıkıp geldim , daha okucam

Benim göğüslerdeki hassasiyet yine başladı. Kasığıma da akşam ağrı girdi, baya ağrıyor karnımın alt tarafı. Bir de rahim içim acıyor sanki bugün ilk kez. Perlitik monimoni sizlerde var mı bişi?

Birde size ne diyeceğim ya ben bir kadın doğum doktoruna gittim hormon testi yaptırdım insülin direncim çıktı ama bu doktor aşırı doğalcı bir kadın olduğu için çok mecbur kalmadıkça ilaç yazmıyor bana aşağıdaki bitkiler verdi aranızda kullanan varmı ?

Eklentiler

• image.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 52
Vardır doktorun bir bildiği öyle doktorlar var instagramda flan görüyorum doğallıktan yana

Vardır doktorun bir bildiği öyle doktorlar var instagramda flan görüyorum doğallıktan yana
Bu kadın biraz daha değişik ama bana sübyan nuskası felan yaptır dedi sen yıllarca tıp oku reçeteye nuska yaz yani böyle şeylere inanmadığımdan değilde doktor söyleyince biraz tuhafıma gitti

Bu kadın biraz daha değişik ama bana sübyan nuskası felan yaptır dedi sen yıllarca tıp oku reçeteye nuska yaz yani böyle şeylere inanmadığımdan değilde doktor söyleyince biraz tuhafıma gitti
Enteresan kimi doktorlar hacamatı sülüğu flan öneriyorlar bitkisel ürünlerle birlikte

Enteresan kimi doktorlar hacamatı sülüğu flan öneriyorlar bitkisel ürünlerle birlikte
Hastahane kocasının zaten alt katıda doğal yaşam merkezi onuda yapıyor neyse başlıyayım otlara bakalım 7 ay oldu bu ayda çok ümitli değilim ama hayırlısı bakalım hepimiz için

Hastahane kocasının zaten alt katıda doğal yaşam merkezi onuda yapıyor neyse başlıyayım otlara bakalım 7 ay oldu bu ayda çok ümitli değilim ama hayırlısı bakalım hepimiz için
Doktor dediyse vardır bir bildiği Doktor yani sonuçta hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…