2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Anladım canım ben geç kaldım ateş ölçmeye sanırım

melisaa93 geçen gün görselini attığım testler hala kargoya verilmemiş ben de iptal ettirdim, daha önce kaç kez başka marka aldım 3 günde elimdeydi. Sen istemiş miydin pttavmden

Belirti arama bebeğim boşver Sen kendinde ağrı batma fln aradıkça beyin oyun oynuyor. Çok fazla belirti yaşayıp sonuç negatif çıkınca çok kötü oluyoruz

Tamam canım ama bir test bir sonuç göstermez iki test sonrası değerlendirme yapalım laboquickte.
yarın sabah laboquickle yaparım yarın sabah da kan vercem yarın öğlen belli olur artık ne, ne değil.artmış mı azalmış mı?buraya yazarım artık umarım güzel bir artış görürüm kızlar

Benim testime benziyor:)
Ben de dün akşam bu kaset testlerin 5 gün önceden falan da varsa silik çizgi çıkardığını okudum. Bu sabah da işte ha cuma ha bugün diye yaptım testi. Hiçbi şey çıkmadı. 1 saat sonra kuruma çizgisi çıktı. 2 saat sonra test bozuk gibi oldu. Üst kenardan ıslanmış gibi şekiller çıktı. Bizim ev aşırı sıcak ondan galiba.

Hadi inşallah canım ben ınanıyorum hsg vesıle olacak o ay bu ay ınsallah
İnşallah kuzum sağol walla yaptıracaktım da cesaret edemiyordum. Konuşmamız sonrasında cesaretim geldi. Neyi bekliyorum ki dedim. Beş dakikalık işlem ne olsa. Hayırlısı bakalım. İnşallah dediğin gibi olur da hsg sonra süpriz bi şekilde hamiş oluruumm, hepimiz alalım güzel haberlerimizi

totiş değilde benim alnımda çıkardı iri iri hamile kaldığım ay çıkmamıştı

Belirti arama bebeğim boşver Sen kendinde ağrı batma fln aradıkça beyin oyun oynuyor. Çok fazla belirti yaşayıp sonuç negatif çıkınca çok kötü oluyoruz
Aynen öyle kuşum. Şu anda regl beklemeye başladım, gelsin ki yeni maceramıza atılalım bu ay ekstra ne yapsam sence? Vitamin olarak Elenetal kullanıyorum Niqu yumurta için de bi şeyler kullan demişti ne almalıyım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…