2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum stres yapma inşallah hamilesindir
İnşallah kuzum inşallah. Kalbim yerinden çıkacak gibi. Sakinleşmeye çalışıyorum. Sonradan pozitife dönen forumları okumaya çalışıyorum. Umarım bu ay o aydır. Geç dölllenmedir bir şeydir. Allah sağlıkla hayırlısıyla nasip eder inşallah

Inşallah canım sen hıc canını sıkma morelini bozma gecikmeden 15 gün sorna öğrenen bile var bazen teste çıkmayıp kanda çıkan bile var anlicagin herşey var oyuzden morelini bozmak yook olucak inşallah olmazsa diyer ay kesin olucaktir hayırlısıyla

Kızlar sonucum çıktı negatif yine
Ah kuzum benim. Birbirimize sarılalım. Allah en güzel en doğru zamanla sağlıklı hayırlı evlat nasip eder inşallah. En kısa sürede toparlanıp önündeeki günlere bak kuzum. Moral bozmak yok diyelim, başarabilirsek

Merhaba. Ben de gizli okuyuculardanım. Bu başlığın uğurlu olduğuna inandığım için yazıyorum. Dilerim bereketli bir ay olur hepimiz için.
Temmuz ağustos ve eylül ayları için biz de denemeyi planlıyoruz.
Çikolata kisti ameliyatı oldum 2021 mayısta. Bir tüpüm yok.
Ateş takibi yapıyordum aylardır. Bu ay ovülasyon artı ateş takibi yapacağım. Ovülasyon günlerim 16-19 Temmuz görünüyor. Eşim şirket gezisinde olacağı için bu dönemin bir kısmını değerlendireneyeceğiz.
Sat: 3 Temmuz Bat: 31 Temmuz A Afratafrac beni de ekler misiniz listeye.

Kanda çıkıp testte çıkmayan da mı var ilk kez duyuyorum

Ya kizlaar sabah ilk idrardan sonra afedersiniz zorladım kendimi biraz (ilaç içmiştim bı yudum suyla o kadar) sonra az bı idrarla testi yaptım pik çıkmıştı. Şimdi merak ettim tekrar yaptım,su içmiştim bol bol ama pik olunca şu içsen de pik çıkıyordu sanki şu an yumurtam çatlamış olabilir mi? Yanlış pik olma ihtimali var mı? Çok su içtiğim için mi pik olmadı acaba? Yoksa yumoş hemen catladi mii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…