2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok şükür kuzum Gün saymaya başladık işte sıcaklar çok o etkiliyor biraz
Senin nasıl gidiyor napıyorsun ben genel olarak bakıp okuyorum denk gelıyorum sanada

Maşallah canim sağlıkla kucağına al inşallah

Ben 2 aydır denemelere başladım yine sağlıkla gelir inşallah bu ay niyeyse sanki A Afratafrac ile çok gaza geldik iyi haber verecez bakalım

Dün akşama doğru geldi benden sarıya yakın bir akıntı.Ama sonra bir daha gelmedi. Ben de merak ettim. Ay bugün 5. günümüz Yerleşmeye başlama günü
Ben de adet agrıları basladı canım yarın bir hafta olacak yumurtlamadan bilmesem bugün regl olucam herhalde derdim bi de gögüsler de bastırdı iyice hadi insallah

Devlet hastanesi ilk müdahaleyi asla yapmıyorlar özel en azından elinden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorlar kadın doğumda çok şikayet vardı bizim burda kimse ilgilenmiyor hamile olan bi kadının kanaması vardı baya kimse müdahale etmemiş yollamışlar 27 haftalık birde

Ben de Haziran dogumluyum iki kat mucizeymisim o zaman gönlüm kız çocuktan yana ama en önemlisi sağlık ya oğlum olsa da aynı şekilde çok sevicem zaten bu ay ovu aldım diye umudum var, evrene pozitifleri yollayalım, hamileyim ben bu aaay

Ben de adet agrıları basladı canım yarın bir hafta olacak yumurtlamadan bilmesem bugün regl olucam herhalde derdim bi de gögüsler de bastırdı iyice hadi insallah
Tam da o adet ağrılarına benziyormuş zaten. Sen bizden 1 gün önce gidiyorsun. Belkide tutunmaya başladı seninki ve yavaş yavaş salmaya başladı betayı. YArın bizde olacakmı bakalım bu belirtiler.

Tam da o adet ağrılarına benziyormuş zaten. Sen bizden 1 gün önce gidiyorsun. Belkide tutunmaya başladı seninki ve yavaş yavaş salmaya başladı betayı. YArın bizde olacakmı bakalım bu belirtiler.
Her ay diyorum ki yumurtlamadan sonra hangi gün ne belirtim olmus not alayım bi türlü yapamadım ve her ay unutuyorum ne yasadım kacıncı gün diye insallah hepimizde vardır

Perlitik A Afratafrac ben 24 üne egitim arastırmadan randevu aldım regl olursam ki olmam insallah gidicem bi de o baksın bakalım hep özele gidiyordum egitim arastırma kulagıma hos geldi

Aynen öyle bebeğim zaten orta yaşlı egosu yüksek bir adamdı. Aynı o kafada demek ki hastalar önünde iki büklüm dursun istiyor.

Elektrik elektronik mühendisiyim canım iki şirkette çalıştım, çok ağır çalışma şartlarında dayanamadım ayrıldım.3 yıldır kendi işimi yapıyorum homeofis proje çiziyorum. Çok şükür artık işimi yaparken keyif alıyorum Ama hayalim öğretmen olmaktı öğretmen lisesi mezunuyum istediğim üniversiteye çok rahat gidebilecekken annemle babam yazdırmadılar hala içimde uktedir Zorla mühendislik yazdırdılar tabi mezun olana kadar çok savaş verdim okulu bırakmak için ama olmadı bende artık kabullendim

Sen ne iş yapıyorsun yavaş yavaş tanıyoruz artık hepimiz birbirimizi

Aynen öyle, asıl önemli olan denendiği ay pozitifi göremesen bile bu olumlamayı bırakmamak. Eğer bırakmazsan bu ay değilse en kötü bir sonraki ay

Kızlar bi kısa araya girip bir şey soracağım ya. 4 aydır bebiş denemeleri devam ediyor. Denemeye başlayınca mı dikkatimi çeker oldu bilmiyorum ama her ay yumurtlamaya ve regle yakın sol yumurtalığımda ağrı oluyor sağda olmuyor. Bu iş genelde sırayla olmaz mı ben her ay soldan mı yumurtluyorum, sağ taraf çalışmıyor mu kafama takılmaya başladı

Ay yuh yani şok oldum. Yazık kadına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…