2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aaay harika bir fiyat ben geçen ay 60, tlye almıştım kızlar daha önce aldıkları için daha ucuza almıştı ama sen maşallah epeyi ucuza almışsın çok sevdim ben freely'i strip testine uyuz olmuştum ama mavi testleri helal olsun yapmışlar dedirtti

Patladığını zannetmiyorum, çoğu kişinin dikkatini çeken şeyleri ilk o dile getiriyor sadece, zira benim de haftalardır gözüme batıyor bu yaklaşımın. İnsanların belki gerçekten pozitif olan testlerine defalarca ‘bana da çıktı’ ‘inanma’ ‘bu test hep böyle’ tarzı yaklaşımlarını gördüm. Daha önce bu konuda uyarıldığını da hatırlıyorum. Niyetini bilemem seni tanımıyorum ancak gerçekten heves kırıcı konuşuyorsun çoğu zaman.

O yazdığım kişilerin sonuçlarına da bakmışsınızdır umarım meğer ne çok içiniz dolmuş iyi oldu kusun özür dilerim hepinizden

Samimiyetine dayanarak yazdım. Patlamadım, gayet normalim. Ayrıca bunu düşnen forumda yalnızca ben değilim. İsteyen çıkar söyler ama ben çıkıp söyledim, rahatsız olan kişiler var bundan.

"Sakın alma" dediğini kaç defa hepimiz gördük. Sürekli bizlere abla diyorsun, belki yaşının verdiği bir şey de olabilir düşünemiyorsundur. Seni uyarmak istedim. Alınıp forumu terk edecek bir durum yok ortada. Onca samimiyetimiz oldu burada, yeri geldiğinde birbirimize azıcık nazımız geçebilmeli.

Benim bu lafım bu topikteki herkes için geçerli ayrıca. İnsanlara ben denedim olmadı denemeyin, buen bu ay hiç takviye kullanmadan hamile kaldım sakın kullanmayın işe yaramıyor diyen de oldu. Bu dediğim o kişi için de geçerli.

Bazen burada silik çizgi çıkanlar oluyor ve hemen bende de çıktı hamile değildim demek yerine " yarın sabah inşallah daha koyu çıkar" demek daha olumlu değil mi?

Zaten buradaki kadınların hepsinin yeteri kadar morali bozuk, umuda ihtiyacı var.

Söylediklerim seni kırdıysa üzgünüm, ancak bir kaç sefer tatlı dille uyarmaya çalıştım baktım aynı şey devam ediyor bunları söylemeye mecbur kaldım. Azıcık laf söylendi diye de topikten mi gidilirmiş ayrıca gel tatlı tatlı takılalım. Daha tabloya nazar boncuğunu eklicem.

O yazdığım kişilerin sonuçlarına da bakmışsınızdır umarım meğer ne çok içiniz dolmuş iyi oldu kusun özür dilerim hepinizden
Bebeğim sadece bazen dilimizi düzeltmemiz gerekiyor. Bana da burada kızıldı, ama çekikp gitmedim. Haklısınız dedim, empati kurmaya çalıştım. sorun etme lütfen.

Bakayım canım teşekkür ederim

Sonucun ne olduğunun önemi olduğunu sanmıyorum şu anki konuda. Anlamak istediğin gibi anla canım, bir şey demeyeceğim daha fazla.

Sizleri aylardır tanıyorum hepinizin resimlerini görmüşlüğüm var yaşlarınızı da yazmıştınız tamamen saygımdan diyorum küçük olduğumu bildiğim için uyarınız için teşekkür ederim tekrarı olmaz hak verdim

Senin bu güzel yanını seviyorum işte. birtanesin.

Kuzucum afranın üslubu o şekilde ben onu tanıdım artık bende de devamlı kuruma çizgisi çıkarttı bende bunu yazmıştım benide uyardı ve daha sonrasında hiç bu konu hakkında kötü bi yorumda bulunmadım dediği gibi yarın sabah inşallah koyulaşır diyip olumlama yaptım yani boşuna kızma alındın sende sanırım alınma tabiki de birbirimize nazımız geçecek bak burda bi aile gibi olduk

Ben zaten bir kişiyle muhattabım şuan aynı konu üzerinde teşekkürler.
Bu yaptığın benim gözümde terbiyesizliktir ama. Bir konu hakkında kaç kişinin yorum yapacağına sen karar vermiyorsun. Diğer muhattabına hak verip tekrarı olmaz derken bana çirkin bir tavırla yaklaştın. Şu saatten sonra sen benim muhattabım olamazsın zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…