2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar gebelik için kan tahlili verirken hastaneye direk gitsem verebilir miyim yoksa randevu mu oluşturmam gerek önce

ay kızlarr bişey dicem kalbim ağzıma geldi öğlen 1 gibi test yapmıştım negatifti hatta yazmıştım etiketlemiştim sizi işyerindeyim çekmeceye attım gitti moralim bozulmuştu . şimdi cekmeceden bsy alırken gözüme çarptı kuruma cizgisimidir 2 saat geçti

Eklentiler

• IMG_7065.jpeg
    42 KB · Görüntüleme: 53
fotoda belli olmuyor ama ben testte silik ama canlıda belirgin cizgi görüyorum

Kuzum o kadar haklısın ki dediklerinin hepsini çoğunu ben de yaptım ben de enfeksiyon yoktu Sadece çok ağrım oluyordu O yüzden bunların hepsini içtim evlendikten sonra soğan suyunu neredeyse hiç içmedim benim vücudum bir şeyi alıştığı zaman etkisini yitiriyor O yüzden ara vererek yaptım en sonki üçlemede o kadar iyi geldi ki senin dediğin şeyi yapayım Belki inşallah ondan faydasını görürüm bu nasip meselesi bence ben kafamdan atmadığım sürece olmuyor sürekli üzülüyorum her ay, bir de eşim böyle şeyleri kullanmaz Çok denedim çok zorladım her şeyi sadece ben deniyorum Hatta onun için iki kere test yaptırdık ikisi de iyiydi sadece ben amhım düşük tiroit yavaş çalıştığı için ilaç kullanıyorum Çok şükür o da düştü yani hızlı çalışıyor ama daha bir sonuç alamadım 3 senelik evliyim sadece 8 ay korunduk eşim yeni yeni istiyor ama ben en başından beri istiyordum Ve gittikçe amhım düşüyor Ona çok üzülüyorum hayırlısı neyse o olsun

Ben görüyorum ama sonrasında olmuyır galiba. Ben de bir saat önce yaptım negatifti tekrar gelip baktım ucunda çizgi var silik gibi bile değilm sadece ucunda ama hamile değilim senin için inşAllah hayırlısı olur inşAllah sen de hamilesindir

Abla bende öyle almıştım da hepsi bozuk çıktı habire pozitif gösterdi aynı satıcı tavsiye etmem
Yaa canım dayanamadım bir şey diyeceğim, sürekli söylemeyim söylemeyim diyorum ama artık gerçekten sinirlenmeye başladım. Senin idrarınla ilgili bariz bir sıkıtı var. Neden insanları sürekli almayın diye yanıltıyorsun. Kaç oldu bunu yapıyorsun. Hoş bir şey değil. Kaç kişi aldık kullandık hiç bir sıkıntı çıkmadı epedy satıcısından. Kaç kişi de hamile olduğumuzu öğrendik.

Bunu üstelik çok sık yapıyorsun. İyi niyetli yaptığını hepimiz görüyor ve biliyoruz ama herkese sakın onu alma, sakın buna inanma, şeklinde hemen heves kırıcı şeyler söylüyorsun. Bu yaklaşımın hiç hoş değil.

Üzülme sakın burda o kadar çok örnekler var ki hatta bir Arkadaşımın hamilelik haberini aldım eşi ezosperm ve iki taraflı varikoseli vardı kızda tiroid, guatr ve pcos vardı + aşırı kilolular tüp bebek doktoru acele etmeleri gerektiğini söyledi onlara ama tüp Bebek yaptırmadan Doğal yolla hamile kaldı kafayada çok takan biriydiler gerçekten vakti var bazı şeylerin hala şok içindeyim o habere bende ve eşimde hiçbir sorun yokken olmuyor mesela demek ki diyorum Rabbimin vardır bir bildiği o vereceği zamanı bilir ama ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum yapmadım dememek için

Gerçekten mi

Benim idrarımı okunmuş mu da defalarca şans verip sürekli aynı şeyleri yaşıyorum bu benim tecrübem dile getirmek mi heves kırıcı oldu? Hormonlarım da sıkıntı olsa gittiğim 15 doktor söyledi Heralde. Sakın alma yada al diye birşey dediğimi sanmıyorum iyi okuyun. Bugün patladığınız o şanslı kişide ben olmuş oldum neyse hevesini kırdığım herkesten özür dilerim Allah'a emanet olun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…