2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim bu testten daha silikti kuzum öğrendiğim de bende bu testle öğrendim için rahat etmesi için bir tane daha al yada gidip kan ver
Gidip kan vereceğim artık elimde başka test yok , aslında test yaptığım ilk dakikalrda çok hafif saç teli kadar çizgiydi 2-3 saat sonra bu kadar koyulaşmış o yüzden de hiç emin olamadım, eczaneye gidene kadar hastaneye giderim öğreniyim ama çok erken düşük sonuçla öğrenmek te iyi değil diyorlar daha önce de kimyasal olmuştu, inşaAllah bu sefer tutunur,

Çok net hamilesin canım

Bana da öyle geliyordu kendiminki insan o heyecanla hep olumsuz dusunuyor ama önceki hallerine bak mesela eşim anlamaz silik dediğin zaman vardı, şimdi gayet anlaşılır herkes net görebiliyor
Yaa evet evet eşime de gönderdim whatsapptan koyulaşmış diyor o bile anladıysa doktorum da cevap vermiş 6 eylülde kan testini tekrarlayın ona göre çağıralım diye. Ayy bi hayırlı olsun bile dememiş ona kuruldum bugün de bu doktorlar bizi hamileden saymıyor bence kalp atışına kadar

Gozun aydin ben burdayim diyor annesi bu kadar net cizgide yanilma olmaz merak etme

Canım yaptım ama sanırım ben hamile değilim çok üzüldüm biraz yine silik çıktı ilk 15 dak da yarım saat sonra oda kayboldu artık çıkmalıydı 9. Gün çatlamadan sonra
At bakalım canım öyle düşünme ben 10. Gün gördüm canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…