2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım kaçıncı günün pik değil öncelikle bence , sen her ihtimale karşı bugünü değerlendir inş dünü de değerlendrmişsimdir, test yapmaya devam et sonrasında tam pik te görebilirsin . bu ay benimde böyle oldu adetten sonra 3. Gün çok koyu oldu ama tam da pik değildi, ertesi gün silikleşti tamamen, 5,6 gün sonra tam pik oldu. Yani değerlendirmeni yap ama testi bırakma sakın

Bence de pik olmamış daha. Bazen böyle olabiliyor. Bir bakmışsınki bir anda pik olmuş

Bence de pik olmamış daha. Bazen böyle olabiliyor. Bir bakmışsınki bir anda pik olmuş
Sabhkide düne göre açık renk canım hatta meslisada dedi ama aşırı bi bel ağrım var şuan da ondan yapayım dedim bılemedim de

Dün başladım değerlendirmeye canım silik görünce sabahki yaptığıma göre dedim heralde bu tam olmadan çatladı yada yumurta kayboldu bel ağrım çok var ondan tekrar dan yaptım

Canım bu dediğinizi dün yaşadım iki kere hapşırdım kasıklarım öyle bi batma oldu ki refleks olarak kasığımı tuttum herkes birşey mi oldu diye sordu siz hamile misiniz

Canım bu dediğinizi dün yaşadım iki kere hapşırdım kasıklarım öyle bi batma oldu ki refleks olarak kasığımı tuttum herkes birşey mi oldu diye sordu siz hamile misiniz
Canım bana çok streslisin gibi geliyor, biraz akışına bırak inan senin için daha iyi kendini bu kadar sıkma, bebişin seninle ise zaten bat yaklaşınca ortaya çıkacak, sen huzurlu ol ki bebeğin de sağlıkla tutunsun. Sen çok stres yapıyorsun gibi geliyor bana

Sabhkide düne göre açık renk canım hatta meslisada dedi ama aşırı bi bel ağrım var şuan da ondan yapayım dedim bılemedim de
Sen test yapmaya devam et. Vücudumuz her zamaaan aynı tepkiyi vermiyor. Yediğimiz içtiğimiz, stres di şuydu buydu derken düzen değişebiliyor. Bakarsın yarın aniden pik olmuş.

Döllenmenin 4-5. Günü belirti hisseden var mı arkadaşlar
Döllenmeden 3 gün sonra sol pelvik ağrı, 4 gün sonra da baş ağrısı yorgunluk kaydetmisim. Sonraki en yakın belirti kaydedisim 8. Gün olmus. Uyku bozukluğu, sık idrara çıkma, göğüs hassasiyeti, mide yanmasi, pelvik rahatsızlık kaydetmisim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…