2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bat ne zamandi canım, benim bat günü adet ağrısı gibi ağrım olmustu
Bat çoktan geçti kuzum 3 gün önceydi bat yumurtlamanın 16 günündeyim şuan balım yeni geldi aklıma ama magnezyum eksikliği de ağrı yapıyordu kramp yapıyordu belki de eksik şuan cuma günü randevu almıştım gidince ona da baktırayım

melisaa93 anka96 nasıl ama Anka kuşu vardıya o geldi aklıma anlamı çok güzel Anka Kuşu Ne Anlama Gelir? Küllerinden doğan anka kuşu tekrardan var oluşu, dirilişi temsil eder. Kendini yakıp küllerinden yeniden doğan anka kuşu sabrı, yenilmemeyi, mücadele etmeyi ve emek vererek tekrardan dirilmenin sembolüdür. Ulaşılması güç bir ideali temsil eder.

O zaman bütün değerlere şöyle iyice bi baktırıp doktora göstermek gerekiyor sanırım

Çok normal değil mi nasıl rahat edeceksen öyle yap. Biz de kalp atışını duymaya gittik bugün.
Rabbim isteyen herkese en sağlıklısıyla, tez vakitte nasip etsin

Aa evet bak olabilir, sakın endişelenme her hamilelik farklıdır sonuçta, pozitif dusunelim pozitif olsun her şey

Aa evet bak olabilir, sakın endişelenme her hamilelik farklıdır sonuçta, pozitif dusunelim pozitif olsun her şey
Bugün akşam eşim tekrar gidelim kan verelim diyor oda merak ediyor kıyamam aslında vermicektim artık ama o öyle diyince tamam dedim inşallah güzel bi değer görürüm yine ağrıları unuturum

gayet güzel bebeğim çok severim bende Zümrüdü Anka'yı :) Simurg adı aynı zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…