2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah canım ya korkuyorum bi yandan bi yandan yerleşiyor diyorum ondan böyle ama 16 günümdeyim ben yumurtlamamın hala bu kadar ağrı normal mi diyorum
Bende yumurtlamanın 16.günü kuzum içimizi ferah tutalım gidip kan verince görücez inşallah kuzum

Evet kuzum benimde öyle yapıyordu çekiyordu bacağım yürütmüyordu bugün 16 gün artık yerleşmiştir diye düşünüyorum canım ya
Takipli doktorun varsa en azından mesaj atıp sorsan için rahatlar en azından bebeğim.
Benim şu anki ağrılarım normal mi o zaman daha bat gelmedi?

Hiç önemli değil kuzum benim Evet pembeleşti çok şükür inşallah böyle devam eder. Akşam söyleyeceğim çok heyecanlı Belki akşam kan vermeye gideriz hem, bat’a 2-3 gün var ama yerimde duramıyorum ya.

Kan verip artısını takıp edebılrsın kuzum ben iki kere verdim bugün 3.vericem

O zaman akşam erkenden halledeceksiniz yatana kadarsa beklemıs olucaksın

Hamiş olup gögüs ağrısı yaşayanlara bir sorum olacaktı sürekli mi agrıdı yoksa ara ara mı gelip gidiyordu

Ben de çok üzülüyorum. Benim eşim tüp bebek tedavisine de yanaşmıyor.

Bende çok sık çıkıyorum ama seninkisi biraz daha fazlaymış dinlemedik ağrı değil bu kuzum bildiğin adet sancısı gibi hemde bi tık fazla aşkım gidip kan vercem eğer dayanamazsam acile gidicem
Bat ne zamandi canım, benim bat günü adet ağrısı gibi ağrım olmustu

melisaa93 kuzucum garip birşey oldu. Ne zaman yumurtlama oldu bilmiyorum ama cuma cumartesi ya da pazar. Sol kasığımda iğne batması gibi 20 saniye süren bir ağrım oldu. Çok garipti

melisaa93 kuzucum garip birşey oldu. Ne zaman yumurtlama oldu bilmiyorum ama cuma cumartesi ya da pazar. Sol kasığımda iğne batması gibi 20 saniye süren bir ağrım oldu. Çok garipti
Şimdi sakin oluyorsun ve hiç bir şey olmamış gibi hayatına devam ediyorsun Unut ne yaşadığını. Belirti olarak düşünme. Zamanı gelince test yapar öğrenirsin Umutlanıp negatif görmek daha üzücü oluyor

Takipli doktorun varsa en azından mesaj atıp sorsan için rahatlar en azından bebeğim.
Benim şu anki ağrılarım normal mi o zaman daha bat gelmedi?
Yok kuzum daha doktor bulamadım kendime araştırma içerisindeyim. Evet seninkiler normal bence kuzum bizde de magnezyum eksikliği olabilir şimdi aklıma geldi bak daha önceki hamileliğimde bi ara olmuştu ilaç içince düzelmiştim

Benim de böyle olmuştu sonrasında da devam etmişti hatta hala devam ediyor yumurtlamadan 7 gün sonra kan verdim 0.20 çıktı 8 gün sonra silik çıktı dayanamayıp 9. gün sonra kan verdim beta 22 çıktı şimdi bekliyorum 2-3 hafta sonra doktora gideceğim :) sakın acele etme test için insan böyle daha çok stres oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…