2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım benim güzel enerjilerle gelsin bebeğin umarım sana uğur getirsin bu topik. Çok hamiş verdik umarım biri de sen olursun

Ayy inşallah benimde oyle olur yarin 3 gun kalcak eger olmazsam yarina kadar test yapacagim gun icinde

Doğru aslında burda hesap açarken bitkindim ya ondan adımıda öyle yaptım şimdi değiştiremiyorumda sonra beni unutursunuz diye bu kim dersiniz
Aynen seninki de başlarda gözüme geliyordu ama şimdi alıştım gibi oldu. amaaa tabikiiii değiştirsen belki enerjisi iyi gelir karıştırmayız ya, bir kaç kez hatırlatırım olur biter. @hamileyimmmm mesela bence şahane bi nickname değişimi oldu

Kız bi de ilk ay mıııı? Bizim orda bir laf vardır "Allah tependen baksın" diye, "bir ay"ı okuyunca aklımdan bu cümle geçti. Hayırlısıyla gelsin bebeğin canım doğru zamanda inşallah
Bende bir ay’ı görünce ve daha küçücük bir oğlu olduğunu okuyunca baya şaşırdım ve gerildim. Bizim durumumuzda olsalar heralde dünyaları başlarına yıkılır bu durumda bu kadar ilgi bekleniyorsa. Ben artık kimseye destek olmaya falan çalışmayacağım ya. Destek olacak son insanlardan biri benim bence.

Doğru aslında burda hesap açarken bitkindim ya ondan adımıda öyle yaptım şimdi değiştiremiyorumda sonra beni unutursunuz diye bu kim dersiniz
Bende 7-8 yıl evvelden genç anne koymuştum üye olurken o zamanlar gerçekten genç anne adayıydım ama epey zaman gecti kötü değil diye değiştirmedim negatif bisey olsa değiştirirdim sanırım

Bende şaşırdım okuyunca ve yaşıda küçük evde ilgi bekleyen bebişi var..biz o zaman ne edek yani deyilecek söz bulamıyorum..

Ben de gonal-f ve ovitrelle yapmıştım. Ovitrelle olalı 10 gün oldu. Bu gece pembe bir akıntı geldi. Galiba adet oluyorum.
Eşim

Eşim sende iş yok dedi. Senin çocuğun olmaz dedi. Çok üzüldüm.
Madem eşin böyle düşünüyor adet olman daha hayırlıdır. Sen çocuk işini biraz erteleyip evliliğini gözden geçirsen iyi olur. Yazık etme kendine..
Şuan eşine olan sinirimi mesajdan çıkarıyorum......

Okuduklarım karşısında bazen ben de bu psikolojiye giriyorum kuzum. Sana hak veriyorum ne yalan söyleyeyim. Yaşananlar ve yaşadıklarımızı kıyaslayınca Biz gidip şurdan atalım kendimizi ama işte o arkadaşlara da "tek zorda olan sen değilsin bak neler neler var" demek için belki de buradayız, çünkü yine de fayda sağladığımızı düşünüyorum ve belki birine verdiğimiz bir umut, bir iç huzuru, veya kendine gel diye sarsmamız sonra bize de iyilikle dönecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…