2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah ben de bakacağım kuzum netten almıştım ama bana gelmeden yolda hasar görmüş geri gidiyor kısmet olmadı ya
Ya nasip iste bulursun bence sknti yapma bana baska caylarda vermişti hatta aktar birde eşime keciboynuzu ozu ve keciboynuzu sürekli kaynatp iciryodm keciboynuzunu. Ozunude veryordm her frsatta ilk bebiste ben hamile kalinca bi yil hic agzina surmedi pekmezi

Bende hiç çizgiyi göremedim son demlerim inşallah görürüm de yalnız yaşlanmam diyorum hayırlısı ise yani

Canım inşallah güzel haberlerini paylaşmak için burada olacağız herşey güzel olacak

Ohh ne güzel bak tatil ve yumurtlama denk geliyormuş. Keyfine bak,kafanı boşalt ki tatil anlamını bulsun. Eşine hiç bahsetme bile. Tatilin verdiği enerjiymiş gibi daha sık yaklaş eşine. Ama dediğim gibi bebek için değil de kendi isteğinmiş gibii canım. Bak gör kafan rahat olunca nasıl geliyo ikinci bebe :))

Bu eşinin istemesiyle olacak bir şeyde değil. Vakti geldiğinde tek ilişkiyle bile olacak. Hem bu kadar kendini kahredeceğine git oğlunla oyna ona sarıl. Şükret… Bu konuda daha fazla ne diyebilirim bilmiyorum

Tamam tesekkur ederm yarinda deneyeyim ozman inşallah hayrlisyla olur sizn battan önce bel kasik agrisi varmiydu acaba adet agrisi gbi
Canım mesajını şimdi gördüm. Adetime 5 gün varken cuma günü merak edip kan vermiştim 0.20 çıktı. Ama kasık ağrım devam edince acaba mı dedim cumartesi idrar testi yaptım çok silik çıktı. Öyle olunca bu akşam gidip kan testi verdim beta 22 çıktı. Adetime 3 gün var şu an. Yani o yüzden çok rahat ol ve adetin geçmesini bekle. Benim bel ağrım olmadı ama zaman zaman rahatsız eden kasık ağrım gaz sancım ve göğüslerimde şişlik var. Bir de ateşim her ölçütünde 36.8-37 civarı çıkıyor

Kızlar kasık ağrım çok oldu birde bel ağrım başladı kremsı gıbı alıntım var şuan ovulasyonu tekrardan yaptım şuan da böyle 8 dakika testi yapalı

Eklentiler

• image.jpg
    102,7 KB · Görüntüleme: 29
  • image.jpg
    191,3 KB · Görüntüleme: 34
Sen hiç endişe etme bebeğim. Allah ol der olur. Kimsenin saçma yorumları buna engel olamaz. Rabbim size bir mucize nasip etti İnşAllah sağlıkla kucağına alacaksın

Kızlar kasık ağrım çok oldu birde bel ağrım başladı kremsı gıbı alıntım var şuan ovulasyonu tekrardan yaptım şuan da böyle 8 dakika testi yapalı
Hala bir kaç gün var olarak yorumluyorum ama yine sen aksatmadan yap canım. Belki yarın çift çizgiyi görürsün değerlendiriyorsunuz değil mi bu arada?

Hala bir kaç gün var olarak yorumluyorum ama yine sen aksatmadan yap canım. Belki yarın çift çizgiyi görürsün değerlendiriyorsunuz değil mi bu arada?
Yok valla ha daha başlamadık değerlendırmeye bu akşam başlıcaktık bide mesaiye bırakmışlar 1 saat daha işte sinirlerim çıktı tepeme ya allahım

Sen hiç endişe etme bebeğim. Allah ol der olur. Kimsenin saçma yorumları buna engel olamaz. Rabbim size bir mucize nasip etti İnşAllah sağlıkla kucağına alacaksın
Amin canımEvet orası öyle tabi canım o kadar aslında oturub ağlayasım varki iyiki annem yanımda diyorum bana pozitif enerji veriyor hem çocuğuda üzmek istemiyorum ondan kendimi zor tutuyorum fazlasıyla duyğusalolmuşum her ultrasona gidince ağlayarak çıkıyoruz eşimleAllah sanada tez bir zamanda nasip etsin kuzum evde bizi anne diye çağıran bebişlerimiz olsun

Yok valla ha daha başlamadık değerlendırmeye bu akşam başlıcaktık bide mesaiye bırakmışlar 1 saat daha işte sinirlerim çıktı tepeme ya allahım
Başlayın kuzum önden içerde sperm olması da çok önemli biliyorsun. Herkesin bünyesi farklıdır ama mesela ben böyle çizgi görsem, muhtemelen salı pik görüp, çarşambaya çatlarım. Gene çatlama gününe kadar bi boş bi dolu değerlendirmeyi ihmal etmeyin kuzum. Sonra çatlama günü dahil 3 gün değerlendirilmesini öneriyorlar. Zaten biliyorsun bunları sen de yine de insan kendi başına gelince ne yapacağını şaşırıyor diye hatırlatıyorum ben kendim ovulasyon testime bakıp, çatlayıp çatlamadığımı anlayamayıp, çatladım mı diye sorduğumu bilirim terzi kendi söküğünü dikemiyor

Ah kuzum ya gözlerim doldu. Çok dua ediyorum kuzum senin için

Amin inşAllah canım benim Sende lütfen bugünlerin tadını çıkar her günün her anın çok kıymetli

Zumruduanka96 "çatlama günü dahil" demişim yanlış demişim... "peak günü dahil arka arkaya 3 gün" diyecektim. Taze sperm iyidir dedi geçen gün bi profesör. Bu şekilde önerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…