2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim de burdan öğrendiğim testle takip etmek. Ben de kendim için testle takip etmeyi hayal ediyorum ama o an gelir koşa koşa kan vermeye gidersem bilemiyorum ama ben de testle takip ederdim şuandaki aklımla canım
Ben de asla güvenemiyorum kendime yarın ne yaparım bilinmez offfff çok heyecanlı eşime ne zaman söylesem acaba

Hepimiz yıkılıyoruz bu negatif testlerden sonra ama önemli olan bir sonraki ayı planlamak ve ilerlemek kuzum. Sen üzülürsen eşin daha çok üzülür bunu unutma. İnşallah testin pozitife döner belki erken yapmışsındır. Ama dönmezse de illaki sonraki aylar senin ayın olacak canım, eninde sonunda Allah'ın izniyle bebişin gelecek plan yapmak önemli, beni en çok plan yapmak rahatlatıyor. Yoksa çok üzülüyorum.

Bence adet günün bi gün geçsin öyle söyle.
Öyle desem de şimdi kendimi senin yerine koydum heralde ancak bi saat dayanırım
Kızzz 5 gün mü beklicem yok artık çizgi azıcık daha koyulaştığında söyliym bence şimdi bugünkini anlamaz falan beni sinirlendirir

Hamiş olan kızlar tebrik ediyorum testleriniz çok güzel koyu MaşAllah sağ salim kucağınıza almak nasip etsin AllahBu arada bunuda söyleyim her ay bakıyorum kaç tane kızlarımız hamiş oluyor çok çok şükür ben hep buna dikkat ederdim mesela ve say ne kadar çok oldukça bak diyordum kendime demek hamile kalmak zor diğilmişsadece senin zamanın gelmemişşimdide diyorum kızlarımızın sayı azalıyor çok şükür kalan kızlarımız sesleniyorum demekki sizde eylüle kaldınız bu kadar basit

Canım benim sağol kuzummm bu iyi geldi

Kuzum ben seni etiketlemeyi nasıl unuttum. Senin bana önerdiğin ımpryl sayesinde olmuş olabilir Allah bin kere razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…