2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Günaydın güzel kızlarım. Maalesef artık çok aranızda olamıyorum. Bu ara çok iyi değilim. Ayakta duramıyorum sürekli yatmam gerekiyor. Artık her şeyi yiyemiyorum. Kusmalarım da başladı. Sürekli midem bulanıyor.

Önemli bir durumu olan bana özelden mesaj atarsa sevinirim. Ama genel sorularınızı buradan sorarsanız daha iyi olur, artık herkes her şeyi biliyor hemen yanıtlar birileri.

Yarın sabah nasipse ilk doktor randevumuz var, dualarınızı eksik etmezseniz çok mutlu olurum. İnşallah kalbinin attığını duyarız küt küt.

Günaydın kuzum sen hiç kendini yorma tatlım biz burdayız elimizden geldigi kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz arkadaşlara. Dinlen minnoşa iyi bak yarın güzel haberlerini bekliyoruz inşallah. Allahım hamileligini kolay geçirmeyi nasip etsin inşalllah kuzum

Allah kolaylıkla,hayırlısıyla hamileliğini tamamlamanı nasip etsin canım.İnşallah kalp atışını da duyarsınız miniğin sağlıkla büyüsün inşallah

İnşallah gümbür gümbür duyarsın canım Şikayetlerin de azalarak biter inşallah

Birtanesiniz

Allahım hepimize nasip etsin inşallah.

Eklentiler

• IMG_4213.jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 106
  • IMG_4214.jpeg
    52,2 KB · Görüntüleme: 102
  • IMG_4215.jpeg
    54,6 KB · Görüntüleme: 97
  • IMG_4217.jpeg
    70,5 KB · Görüntüleme: 100
Ay gelemedi bir türlü hayret ettim normalde hiç şaşmazdı. Dün ateşim 35.7 idi, bugün 35,8 olmuş yani tam regl ateşim. Benim tiroid değerim düşüşe geçmişti. İlk kez çok düştüğünde 4 gün gecikmeye sebep olmuştu galiba yine öyle oldu. Bir an önce regl olsam diye bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…