2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Önceki grafikle kıyaslama yapıyorum benim ateşim her gün 1 derece düşüyor yumurtlamayı kaçırıcam diye korkuyorum da bugünkü düşüş sizce yumurtlama düşüşüne benziyor mu A Afratafrac @melegim can
Aşko gün aşırı değerlendir sen kaçırmamış olursun yumurtlama akıntı falan gelince de sıklaştırırsın. Çünkü Şuan bilemeyiz düşer yükselir

Valla ben hep içiyorum öğrenebilsem var mı yok mu bırakıcam ama 😂
Kendini tutabiliyorsan içme. Tam yerleşme zamanlarındasın galiba. Tutunmaya olumsuz etkisi var diyorlar. Gerçi bi fincandan bişey olmuyordur belki ama.
Ben geçen ay da tuttum kendimi içmedim, adetin 1.günü içmiştim efkardan😄

Merhaba yumurtlamadan sonra 9uncu günümdeyim. 7.gün merak etmiştim test yaptım silik çıktı ama çok geç bakmıştım kuruma çizgisidir diye önemsemedim. Dün sabah kan tahlili verecektim erkendi ama vermişken betaya da baktırayım dedim 1.00 çıktı. Tamam dedim olmamış. Ama bariz kasık ağrım var. Öksürürken bile batıyor gibi. Şimdi de emin olamayıp test yaptım böyle silik çıktı. Böyle bir şey yaşayan var mı? Dün sabahtan şimdiye yükselmiş olabilir mi? Eki Görüntüle 3295292
Canım eğer bu test comfort days, prodoctor falansa bu çizgiyi çıkarıyor başka marka dene derim

Ayyy canim 2 haftadır en az sanırım giremedim buralara goldenada sana da çok sevindim maşallah 🧿💜 sağlıkla alın kucaginiza darısı fnd 50 ye bana ve tüm diğer arkadaşlarıma 🧿💜 31 agustos yumurtladim gecesi 01.00 de ilişki oldu 1 Eylül sayılır mı tam bilmiyorum 😅 umarım yakalamisimdir hamislerin duası kabul olur dua et kuzum. Bugün ilişki olmaz çünkü büyük ihtimal eşime küstüm 😅 oteldeyiz 2 de 1 saat dinlenim diye odaya bir gitti bu saat oldu hala tekim havuz başında 4 gibi aradım uyuya kalmış yine devam etti demekki bugün burnundan getirecem 😅😅😅
Amin canım benim Allah razı olaun inşallah bizler de o haberi verebiliriz birbirimize 🤲🏻😍

Sanki yumurtlama ağrım hep devam etmişti canım. Acı eşiği düşük olanlar hisseder diye bişey duymuştum. Tabi o sırada ben döllenme olarak yorumlamamıştım. Üşüttüm herhalde diyordum. Ayakta durunca da belim ağrıyordu. Bir de sonrasındaki ilişkilerimde çok ağrım olmuştu sağ kasığım çok ağrımıştı.
Canım bu ağrıları ne zaman hissetmiştin

Kendini tutabiliyorsan içme. Tam yerleşme zamanlarındasın galiba. Tutunmaya olumsuz etkisi var diyorlar. Gerçi bi fincandan bişey olmuyordur belki ama.
Ben geçen ay da tuttum kendimi içmedim, adetin 1.günü içmiştim efkardan😄
Canım kahve içmeden kendime gelemiyorum azaltmaya çalışıyorum hamilelik varsa içmeicem tabi 😌

Kızlar rahatlamaya ihtiyacım var sanırım🥺 dün test atmıştım hatırlıyosanız aşılamanın 12.günüydü testte hafif pembelik vardı.gögüslerim adet olcakmış gibi ağrıyo her adet öncesi 1hafta önceden başlar başka da belirtim yok ara ara kasık ağrısı.adet sancılarım olunca bi korkuyorum adet olcakmışım gibi geliyo.bugün test yapmadım koyuluk olursa yarın net göreyim diye yarın sabah test yapıcam ama içimde hep bi tedirginlik 🥺
Doktor ne zaman kan testi vermeni tavsiye etti canim ?

X