2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bu grup diye başka gruba yazmışım AMH değeri 2.88 olunca pko mu oluyorsun. Doktorum öylesin dedi ama nette 4 üstü yazıyo. Kafam karıştı ne dersiniz?
Degil canım neden doktorun öyle demiş hem pco amh ile degilde fsh ve lh degeriyle daha belli oluyor onlar nasıl

Kuzum senin ateşinin düşük olması sabah 5 de ölçtügünden olablir mi 1 saat geç ölçsen çok farkediyor ben denedim yarım saat içinde bile 1 2 derece oynuyor
Yok canım değişmiyor kışında 2 ay ölçtüm yine bu aralıktaydı Vücut sıcaklığım düşük benim.bak aralıktaki tablomu ekliyorum

Eklentiler

• D653C3FE-A85F-41FC-A7C9-901F73F5E82E.jpeg
    122,2 KB · Görüntüleme: 33
Ilaclar degistirebiliyor kuzum. Benim de inofolik miktari cok azaltmisti. Ama tam gununde olmussun hakikaten hadi hayirli olsun yeni surec
Ben normalde de fazla olmuyorum zaten canım ilk gün böyle az ikinci gün biraz yoğun üçüncü gün azalmaya başlar dördüncü gün yok gibidir birkaç gün de leke leke olur biter

Senin luteal fazın kısa. Bundan doktora bahsettin mi canım?

Yok canım değişmiyor kışında 2 ay ölçtüm yine bu aralıktaydı Vücut sıcaklığım düşük benim.bak aralıktaki tablomu ekliyorum
Ok kuzum tamam düşük ateşlisin o zaman bende acaba mı dedim 5 de ölçüyorum diyince

Canım luteal fazını 21 günlük ilaç vererek düzenliyebilir doktorun bana öyle yaptı. Ben bazen 9. Gün adet oluyordum luteal fazın kısa olması döllenme olsada tutunmada sıkıntı yapabiliyor. Ve yumurta çatladıktan sonra 10 gün sabah akşm mutlaka duphaston kullanmalısın hem luteal fazın uzar hemde bebek döllenirse tutunur kuzum

Bu grup diye başka gruba yazmışım AMH değeri 2.88 olunca pko mu oluyorsun. Doktorum öylesin dedi ama nette 4 üstü yazıyo. Kafam karıştı ne dersiniz?
Benim kan değerlerim hormonlarım hepsi normal ama pcos var ben de. Yani sadece hormonla demiyorlar bunu

Yaaa evet bitanem çok şükür duymadın mı kuzum.

Ayyy canim 2 haftadır en az sanırım giremedim buralara goldenada sana da çok sevindim maşallah sağlıkla alın kucaginiza darısı fnd 50 ye bana ve tüm diğer arkadaşlarıma 31 agustos yumurtladim gecesi 01.00 de ilişki oldu 1 Eylül sayılır mı tam bilmiyorum umarım yakalamisimdir hamislerin duası kabul olur dua et kuzum. Bugün ilişki olmaz çünkü büyük ihtimal eşime küstüm oteldeyiz 2 de 1 saat dinlenim diye odaya bir gitti bu saat oldu hala tekim havuz başında 4 gibi aradım uyuya kalmış yine devam etti demekki bugün burnundan getirecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…