2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar rahatlamaya ihtiyacım var sanırım🥺 dün test atmıştım hatırlıyosanız aşılamanın 12.günüydü testte hafif pembelik vardı.gögüslerim adet olcakmış gibi ağrıyo her adet öncesi 1hafta önceden başlar başka da belirtim yok ara ara kasık ağrısı.adet sancılarım olunca bi korkuyorum adet olcakmışım gibi geliyo.bugün test yapmadım koyuluk olursa yarın net göreyim diye yarın sabah test yapıcam ama içimde hep bi tedirginlik 🥺
Kuzum ben 14 günümdeyim şuan adet gelecek gibi düşün o kadar ağrım var gebelik belirtisi ile adet aynı hemen hemen korkma yarın daha belirgin göreceksin 🙏

Kuzum ben 14 günümdeyim şuan adet gelecek gibi düşün o kadar ağrım var gebelik belirtisi ile adet aynı hemen hemen korkma yarın daha belirgin göreceksin 🙏
Merhaba☺️ yumurtlama gününden sonraki 14.günde misiniz acaba? Benim de ovulasyonda piki gördükten sonraki 18.günüm belim kasıklarım ağrıyor aynı adet olduğum zamanlardaki gibi, sizde de mi öyle acaba?

Merhaba☺️ yumurtlama gününden sonraki 14.günde misiniz acaba? Benim de ovulasyonda piki gördükten sonraki 18.günüm belim kasıklarım ağrıyor aynı adet olduğum zamanlardaki gibi, sizde de mi öyle acaba?
Evet yumurtlamadan 14 günümdeyim hamile olduğumu 9 gün öğrendim canım sende pko mu var acaba 18 gün adet olmadıysan ya gecikmiş yada hamilesin test yaptın mı

İnşallah canım yarın sabah belirgin bi testle dönerim inşallah🤲

Evet yumurtlamadan 14 günümdeyim hamile olduğumu 9 gün öğrendim canım sende pko mu var acaba 18 gün adet olmadıysan ya gecikmiş yada hamilesin test yaptın mı
Evet test yaptım pozitif çıktı çok şükür ikimize de hayırlı olsun☺️ ben de 13.günde test yaptım ama ağrılar devam edince korktum biraz doktor da adet ağrısı gibi ağrılar normal dedi ama rahatlayamadım bir türlü😔

Eğer tedavi olman gerekiyorsa önce tedavini tamamla canım sonra gebelik çalışmalarına devam edersiniz. Yarım yarım bu iş uzadıkça uzuyor
Evet sende haklısın insan bi an önce olsun istiyor ama dediğin gibi hep yarın yamalak oluyor. Aslında kafamı karıştıran normalde akıntı problemi yaşamıyor olmam yani içerde akıntı olunca dışarıya da gelmesi gerekmiyor mu bilemedim öyle koku kaşıntı gibi bişeyim de yok

Evet sende haklısın insan bi an önce olsun istiyor ama dediğin gibi hep yarın yamalak oluyor. Aslında kafamı karıştıran normalde akıntı problemi yaşamıyor olmam yani içerde akıntı olunca dışarıya da gelmesi gerekmiyor mu bilemedim öyle koku kaşıntı gibi bişeyim de yok
Bilmiyorumki canım yeni mi başladı acaba? İstersen br doktora daha kontrole git aklına yatmadıysa.

Merhaba yumurtlamadan sonra 9uncu günümdeyim. 7.gün merak etmiştim test yaptım silik çıktı ama çok geç bakmıştım kuruma çizgisidir diye önemsemedim. Dün sabah kan tahlili verecektim erkendi ama vermişken betaya da baktırayım dedim 1.00 çıktı. Tamam dedim olmamış. Ama bariz kasık ağrım var. Öksürürken bile batıyor gibi. Şimdi de emin olamayıp test yaptım böyle silik çıktı. Böyle bir şey yaşayan var mı? Dün sabahtan şimdiye yükselmiş olabilir mi?
IMG_1105.jpeg

Merhaba yumurtlamadan sonra 9uncu günümdeyim. 7.gün merak etmiştim test yaptım silik çıktı ama çok geç bakmıştım kuruma çizgisidir diye önemsemedim. Dün sabah kan tahlili verecektim erkendi ama vermişken betaya da baktırayım dedim 1.00 çıktı. Tamam dedim olmamış. Ama bariz kasık ağrım var. Öksürürken bile batıyor gibi. Şimdi de emin olamayıp test yaptım böyle silik çıktı. Böyle bir şey yaşayan var mı? Eki Görüntüle 3295292

Evet test yaptım pozitif çıktı çok şükür ikimize de hayırlı olsun☺️ ben de 13.günde test yaptım ama ağrılar devam edince korktum biraz doktor da adet ağrısı gibi ağrılar normal dedi ama rahatlayamadım bir türlü😔
Bende oluyor canım tam bat günü adet olacakmışım gibi agrıdı kasıklarım korkma saglıkla gelsin inşallah 😍😍😍

Bu grup diye başka gruba yazmışım😬 AMH değeri 2.88 olunca pko mu oluyorsun. Doktorum öylesin dedi ama nette 4 üstü yazıyo. Kafam karıştı🥺 ne dersiniz?

Ben 5te ölçüyorum canım.3 saat kesintisiz uyumak yeterliymiş
Kuzum senin ateşinin düşük olması sabah 5 de ölçtügünden olablir mi 1 saat geç ölçsen çok farkediyor ben denedim yarım saat içinde bile 1 2 derece oynuyor

X