2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

30 günde bir canım , 7 gün sürüyor. Bugün adetin son günü ve akşam ağrım başladı. Akıntım yeni başladı, çok az sulu ve beyazımsı akıntı var. Yumurta akı gibi değil ama
30 günde bir sürüyorsa yumurtlaman için biraz erken kuzum, ama yumurtaların gelişmeye başladıysa o yüzdende ağrılar başlamış olabilir😍

Canım büyümeye başlıyordur yumurtan ondandır agrıların. 4 5 gün sonra çatlama olabilir
Çok ilginç geçen ay aynen bu ağrılarım 12. Günde başlamıştı. Şimdi 7. Gündeyim. Belkide her ay yumurtlaması değişenlerdenim. Şimdi ovülasyona gerek var mı sence canım? Yarın mı başlasam yapmaya . Elimde sadece 20 tane var ve ilk defa yapmış olucam test

Ne demek rica ederim çok teşekkür ederim güzel duan için inşallah alırız güzel haberler 🙂 insan bilmediği bişeyin içine girince aklı çok karışıyor ne zaman neyi merak edersen sorabilirsin bildiğim kadarıyla yardımcı olurum. Benim iki aşılamada tutmadı maalesef ama benim amh değerim düşük eşimde de varikosel var maalesef . Ben tüp bebek için regl beklediğim sırada kendiliğinden hamile olduğumu öğrenmiştim maalesef sağlıklı ilerlemedi sonlandırıldı. Ama sen olumsuz şeyleri düşünme sakın dediğim gibi bizde değerlerde sıkıntı vardı sende yok inşallah alacaksın güzel haber 🤍
İnşallah canım çok teşekkürler güzel haberlerimizi paylasalim inşallah nerede yaşıyorsun tüp Bebek nerede yapılacak özel mi devlet mi ?

Çok ilginç geçen ay aynen bu ağrılarım 12. Günde başlamıştı. Şimdi 7. Gündeyim. Belkide her ay yumurtlaması değişenlerdenim. Şimdi ovülasyona gerek var mı sence canım? Yarın mı başlasam yapmaya . Elimde sadece 20 tane var ve ilk defa yapmış olucam teste
Yap canım ovulasyon testin varsa döngünün tam ortasında yumurtlama daha saglıklı oluyor genelde canım.takip et kaçırma her ay farklı günlerde oluyorsa

Peki hangi günleri değerlendirdiniz ? Pik günü mü çatlamayı mı beklediniz mi ? Bide iki saat aç bıraktınız mı acaba kendinizi
Canım ovulasyon testinde kendini aç bırakmana gerek yok. Sıvı alımına dikkat et deniyor. Ancak ben öyle çok dikkat etmedim. 1 saat sıvı almıyordum ve idrarı tutuyordum öyle yapıyordum.

Pik ve sonraki 3 günü yani toplam 4 gün arka arkaya değerlendirdik.

İnşallah canım çok teşekkürler güzel haberlerimizi paylasalim inşallah nerede yaşıyorsun tüp Bebek nerede yapılacak özel mi devlet mi ?
Eskişehir’deyim ben özel sadece Acıbadem var ve çok güzel yorumlar duymadım o yüzden üniversite hastahanesinde prof tarafından yapılacaktı ama 5 ay gebelik süreci olunca iptal edilmişti . Şuan yeniden doğal yoldan deniyorum eğer sonuç alamazsam tekrar gidicem tabi ama zamanını bilemiyorum inşallah gerek kalmaz 🙏🏻

Kızlarr yardımm :KK31: ... adetimin 7. Günü bugün. Sağ tarafımda ağrı var bi de belimde. Sizce yumurtlama belirtisi mi?? Bu kadar erken olur mu?? Daha önce hiç yumurtlama takibi yapmamıştım
Erken olduğ olabiliyor canım. ancak yumurtan gelişiyor da olabilir.

Ayy çok sevinirim öyleyse kuzumm, ne kadar erken yumurtlama o kadar erken öğrenme şansı demek 💕 teşekkür ederim cevaplar için canım🌸
İnşallah dilediğin gibi olur canım🙏🏻 Bence yarından itibaren test yapmaya başlayabilirsin, ben reglim biter bitmez başlıyorum testlere ne olur ne olmaz erken yumurtlarsam diye 😅

Eskişehir’deyim ben özel sadece Acıbadem var ve çok güzel yorumlar duymadım o yüzden üniversite hastahanesinde prof tarafından yapılacaktı ama 5 ay gebelik süreci olunca iptal edilmişti . Şuan yeniden doğal yoldan deniyorum eğer sonuç alamazsam tekrar gidicem tabi ama zamanını bilemiyorum inşallah gerek kalmaz 🙏🏻
İnşallah gerek kalmaz keşke doğal yolla olsa bunlara gerek kalmasa bende 6 haftalıkken düşük yaptım ama 1 sene geçti üstünden daha birşey yok bakalım

X