2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben şöyle düşündüm gebelik olmayınca bu çizgi sende gölge dahi çıkarmamış ama şimdi çok silikte olsa bir çizgi var buda gebelikten mi acaba senin kutsal çişinden değil de İnşallah bebişin seninledir canım pazartesi belli olur her şey

Evet kesinlikle varsa Pazartesi net belli olur bebeğim.

amin amin çok teşekkür ederim güzel yorumun için ptesiye randevu aldım haşimatom olduğu için çok beklemeden gitmek istedim .Bakalım hayırlısı
Evet ozaman hemen gidin onemli cunku zaten biliyorsunuz dur ama sorun olmaz insaallah ilac duzenli kullaninca duzene giriyor insaallah . Ben tsk ederm

Ben kendim istedim canım famera kullanmak istiyorum ,yumurta takibi istiyorum dedim adetimin 3.günü gittim baktı sonra famera yazdı kullan adetten sonra gel dedi yumurtalarıma baktı çatlatma iğnesi verdi böyle ilerledi
Peki ovulasyon testleriyle ultrason takibi farkediyor mu ? Hiç denemedin mi doktordan gelip evde ovulasyon yapmayı..

Yarın beraber yapalim tekrar cnm biz senle ayni gidiyoruz ben ayin 11. Yumurtladim sen ne zaman yumurtlamistin
Ben Ağustos 9un da pik gördüm çatlama çok sonradan gördüm o yüzden çok eminde değilim iki kere yumurtlamış bile olabilirim ovü testlerim de bu şekilde

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-17-18-09-00-94_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 28
Öyle olmasını o kadar çok istiyorum mi rabbim yüzüme gülsün

Peki ovulasyon testleriyle ultrason takibi farkediyor mu ? Hiç denemedin mi doktordan gelip evde ovulasyon yapmayı..
Şöyle en son evde ovülasyonla takip ettim piki yakaladığım gibi doktora koştum alttan baktı yumurtan 20mm olmuş bugün çatlar dedi ilişki önerdi eve geldim 1 -2 saat sonra çatlama oldu

Ben Ağustos 9un da pik gördüm çatlama çok sonradan gördüm o yüzden çok eminde değilim iki kere yumurtlamış bile olabilirim ovü testlerim de bu şekilde
Anladim.cnm sen benden önde olabilrisin ben ayin 11 inde yapmaya baslaidm bir baktim pik hani belkide 2-3 gundur pikti benimde bilemiyorum ama 12 sinde yaptigimda catladiiğni gördüm iste artık hayırlısı Allahtan

Eklentiler

• 20230819_170613.jpg
    102,4 KB · Görüntüleme: 27
Anladim.cnm sen benden önde olabilrisin ben ayin 11 inde yapmaya baslaidm bir baktim pik hani belkide 2-3 gundur pikti benimde bilemiyorum ama 12 sinde yaptigimda catladiiğni gördüm iste artık hayırlısı Allahtan
Yani sen hamile olabilirsin canım çünkü silikleşmemiş hiç yarın güzel haberler verelim

Yok abla piki almadım o güne 10 Ağustos olarak saydım
Oyle mi ben yumurtlamayi baz almıştım benim kac tane arkadasim yumurtlamayi baz aldigi gün 10. Günde hamislik haberini aldi ama catlamadan 1 gün onceki yumurtlamayi baz aldilar hani. Benim 11 i pik 12 catlama o zaman benimde daha yarin daha 8-9 gun olmus olacak bende yarini 10. Gün diyordum

Çatlama gününü alıcaksın evet senin baya erken test için ama varsa çıkar çünkü ovülasyon testin koyu gidiyor

Eğer burada 9 Ağustos pik ise 10 Ağustos çatlama günün gözüküyor. Sende saymaya 11 Ağustostan başlaman gerekiyor canım. Yani bugün 9. günün daha.

Eğer burada 9 Ağustos pik ise 10 Ağustos çatlama günün gözüküyor. Sende saymaya 11 Ağustostan başlaman gerekiyor canım. Yani bugün 9. günün daha.
AA ben hep çatlama gününden saymaya başlıyorum pikten değilde o zaman salı günü test yapayım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…