2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çatlama dün olduysa bugün ve yarın da kesin devam bebişim. Ay çok heyecanlıyım ekrana kusçam.
Eşimde dün çok yorgundu ona rağmen değerlendirdik sabah halsiz uyandı noldu hasta mısın dedim. Her gün her gün enerjim bitti hani iki güne birdi duygularımla oynadın diyo

Kuzucum bir gün önce değerlendirdin zaten. Dünü boş geçmen iyi oldu, dinlensin biraz. Artık bu üç gün önemli.

Coook haklısın bende doktor seçmem ve gerçekten işini hakkını veren erkek doktorlar çok fazla bende bir sene hamile kalamamisken benim sorunumu da çözen bir erkek doktor su mesela benim kasılma sebebim doğum sırasında çok fazla açıklık muanesi ettikleri için biraz huylandim o yüzden şimdi kasılmammm

Neee çatlamış mı

Bebeğim içerde sperm var sende yumurta bol devam ilişkiye enerjini düşürecek hiçbir şey yok bence çatlamaya başlaması da çok iyi

Eşin evde mi kız evdeyse akşam yerine öglen degerlendir. Ama kaçırman imkansız korkma balım stres yapma yumoşlara daha belki bir belki iki tanesi çatladı ve yarın sabaha kadar dolanacaklar ortalıkta

Senin için 2 yumurtlama ateş tablosu buldum.
Eki Görüntüle 3288610

Hiç strese girme canım için rahat olsun istiyorsan şimdi de değerlendirin. Çatlayanı karşılayan ordu vardır içeride

Kız kocan yatıyorsa git sokulsana yanına fnd_50

Kos bence de doğru olan ooooo bizi oğlan bırakmıyor hadi yoksa ohoo

Cevap gelmiyor koştu bile bence

Kuzucum bir gün önce değerlendirdin zaten. Dünü boş geçmen iyi oldu, dinlensin biraz. Artık bu üç gün önemli.

Canım olur o sen ona takılma. Benim de öyle çok silik olup bir gece de kızaran çok ovulasyon testim oldu.
Aşkolaaaaaarr merak etmeyin o iş bende. Hallettim geldim hahahahhahah ilişki oldu bu arada sabah 9 da ovu testi yaptım anında kızardı sonucuna bakamadım ilişkiye koştum hemen pik değilse bile pik yakın diğer yumurta geliyoooooooo

Kızlar bilgisi olan var mı mesela bugün akıntım geldi baya yumurta çatlamış mı oluyor yoksa yakında mı çatlayacak oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…