2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet son iki testim var Bugün de yapıcam bakalım silinecek mi
Ay yap yap gunooo kizlar bende yapacağım bugün biz de değerlendirdi k ama daha olgunlaşma devam ediyor bende olsun boş geçmeyelim bugün akşam yok eşim çünkü neyse yarın devam pazartesi kontrol bakalım kaç tane Yumos çıkacak bir den fazla büyümüyor benim gerçi ama Umut kız Yumos kontrolü de alttan bakılıyor di u demi

Ay hadi Pazartesi hayırlı haber alırsın inşallah kuzum. Sen doğru olanı yapıyorsun, doktora gitmeden de çatlayabilir.

Ay hadi Pazartesi hayırlı haber alırsın inşallah kuzum. Sen doğru olanı yapıyorsun, doktora gitmeden de çatlayabilir.
Çarşamba gel demişti saliya çektim saliyi da pazartesi ye çektim naabaym dün çünkü güzel çıktı çizgiler belkide bilmiyorum ama önceki tecrübe den catlamiyor iğnesiz tabi şuan dört sene gevti üstünden bünye değişebilir değerlendirme devam bakalım pazartesi tam 11. Gün adet ten

Evet kuzum alttan bakılıyor güzel haberlerle gel inşallah

Amin inşallah oda beni kasiyor ya alttan
Biliyorum alttan muayene ister istemez bizleri geren bir şey. ancak şöyle düşünelim. yirmilik dişi çekmek için bi doktor yarıp alıyo inceleyip uğraşıp tedavi ediyor. Kışın grip olunca boğazımıza kulağımıza burnumuzun içine bakıyor. Ya da gözlerimizde bir sorun olunca yine aynı şekilde.

Aslında o bölge her ne kadar küçük bir kız çocuğu iken sürekli bizlere utanmamız gereken bir alan olarak aksedilse de. Doktor için çooooook normal. O senden önce ve senden sonra neleri görüyor kimbilir ve onlar için de artık elin kolun yüzün gibi görüyorlar o bölgeyi. Hızlıca işlemi tamamlayıp kalkıyorsun zaten. Ben daha görmedim "dur ya azcık daha inceleyim" diyen bir doktoru Aşırı hızlı bitirmeye çalışıyor onlar bile, hastayı düşünüp.

O esnada kendini telkin et. Rahatla. Boğazına baktırdığın doktor gibi düşünmeye çalış. Görevini yapıyor. Ben mesela sırf kadın diye doktor seçmem. Seçene de karşı değilim yanlış anlaşılmasın. Kendimi hangi doktorda rahat ve güvende hissedeceksem ona gitmeye çalışıyorum.

Olsun değerlendirme önemli canım siz devam edin Belli olmaz canım bakalım kaç tane büyüyecek evet alttan bakılıyor daha doğru sonuç veriyor o şekilde

Benim dün 9-10 gibi çatlamış olabilir arabada giderken ağrım vardı çok şiddetli değildi belki sarsıntı olduğu için ağrıyordu Bakalım testte netleşecek dün oldu mu olmadı mı
Çatlama dün olduysa bugün ve yarın da kesin devam bebişim. Ay çok heyecanlıyım ekrana kusçam.

Bende tepki alıcam belki ama kendi görüştüğüm doktorları değerlendirirsem erkek doktorlarımdan daha çok memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…