2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben doğuma çok yakın kaybettikten sonra yapılan testte öğrendim kan pıhtılaşmam olduğunu. Doktorum yeniden hamile kaldığında asprin ve kan sulandırıcı iğneye başlarız demişti.
Anladim buyuk gecmis olsun. Rabbim kotu seyler yasatmasin bidaha. Bnmde 19 haftalk erken dogm vr ilerlediginde kaybetmek daha acı. Rabbim bidaha yasatmasin. Guzel gunler gorelim ins aminnn

Ya mükkk bir değerlendirme olmuş bence kuzum 🤌🏻🤌🏻 ben de şimdi yumurtlama dönemindeyim tam. Görmüşsündür belki klomen kullandım bu ay. 3 yumurta gördü doktor. Çatlatma yapmadı. Bakalım bu ay aşırı umut var içimde. İnşallah güzel sonuçlar alırız😍😍
Yaaa evet gördüm canimm, oğlusunun da içine boşuna doğmadı bence senden bı ikiz haberi alacak gibiyiz bence 😍😍🙏

Yine bol sohbetli bir gece olmuş. Artık yorum okumaktan kitap okuyamıyorum 😄

Ovulasyon yapıp pik görenler inşallah yumurtalar kalitelidir ve kaliteli spremlerle buluşur sağlıklı hamilelikler yaşarsınız. Kızlar ilişkiden sonra ayaklarınızı dikip bekliyorsunuz ya işte o sırada açın meditasyonu dinleyin vücudunuzu rahatlatın.

Söyleyeceğim şey saçma gelebilir ama birçoğunuz biliyorsunuzdur. Yemek yaparken lezzetli ve bereketli olması için ettehiyatü okunur. Ben bu ay ilişki sırasında hep okudum karnıma üfledim. Spremler kaliteli ve bereketli olsun yumurtam kaliteli olsun diye. Denemesi bedava😄

Aşkımmmmm canım topik başkanım anlattıklarını bu ay harfiyen uyguluyorum. İlişki sonrası ayakları dikiyorum bel altına yastık koyuyorum hemen duş almıyorum duş alırken suyun sıcak olmamasına hatta ılığın bile daha altı olmasına dikkat ediyorum. Ve ve ve bu ay farklı olarak pik gördükten sonra pik günü dahil üst üste değerlendirme yapacağım.hemen bırakmıcam sonra gün aşırı devam edeceğim. İnofolic içiyorum. Eşime fındık fıstık bitter çikolata yediriyorum. Geç kaldım mu bilmem keçiboynuzu özü de içireceğim. Sonra sonucu rabbime bırakacağım. Nasıl hocam iyiyim dimi 😁😁😁😁
Pörfekto 😂 Hiç bir şey için geç değil bebişim. Olacak nasipse 🙏💕

Pik gördüm 💃💃 çok şükür canım. 3 gündür değerlendiriyoruz. Ben de aynı şeyi düşünüyorum. Yediğim içtiğim ilaçlar boşa gidemez 😅 yarın sabah yola çıkacağız. Yola çıkmadan önce de son kez değerlendirip dörde tamamlarım sayıyı 😅 sonra da artık tatilde kaçak göçek birşeyler yapmaya çalışacağız bakalım. Sen de değerlendir kuzum, üç yumoş boşa gitmesin 💃💃 bu ay bizim ayımız inşallah 🧿
Ay ay ay hadi inşallah bol hamişli bir ay olacak 🥰🙏

Eklentiler

• IMG_7957.jpeg
    IMG_7957.jpeg
    139,4 KB · Görüntüleme: 40
B
Ben sana cumartesi sabaha çatlamış uyanacaksın dedim balım çünkü 20 olan 23mm olmuştur artık. Zaten bu üç gün önemli degerlendirmede. Agrıların bugün ve yarında devAm eder degerlendirmek için en güzel zaman zaten içerde sperm var ♥️♥️♥️

X