2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum sen günde 1 tane ovulasyon testi yapıyorsun demi? Burada bir kaç defa gördük. Bir önceki akşam test silikken sabah pik oldu ve akşamına yumurtası çatlamıştı kızların. Senin de şimdi klomen takviyen var ve 3 yumurta var böyle bir şey yaşamış olma ihtimalin yüksek. Belki diğer yumurtalar için yine düşecek ve yükselecek, bilemedim.

Günde 1 tane yapmadım aşkım öğlen ve aksam üzeri olmak üzere 2 tane yaptım hep. Hayatımın şokunu yaşıyorum Şuan. Bugün tekrar yapacağım lh testi. Hayır bilsem dünü de değerlendirirdim ya

Sıkıntı yok. Sen zaten 1 dolu 1 boş gitmişsin. Yumurtan hala tüpte seninle. Belki de döllendi bile çoktan. siz bu akşamı değerlendirin. Ama takibe devam. Belki çok daha keskin bir düşük ve artış olacak.

Kızlar günaydın uzun zamandır yazamıyorum ama mutlaka her gün burdayım okuyorum yazdıklarınızı benim 2 gün sonra batım ama dün hafif pembeyle başlayan lekelenmem oldu sonra kahveye döndü peçeteye sildikçe geldi ve durdu bugün bir şey yok ama dün test yaptım negatif çıktı ilk defa başıma geliyo nedir bu yaşayan var mı sonradan pızitife döner mi bilmiyorum

Aşkım ağrılarım azaldı dün aslında. Oradaki doluluk devam ediyor ama. Ya yakalamışımdır dimi keşke dün de değerlendirseydik ya ne bilim bilemedim. Şimdi benimki uyanınca gündüz yapalım bir dicem

Yani yumurta olayı bitmedi dimi ben ateş yükselince bitti diye biliyorum. Ya peki ovu testlerim niye öyle oldu
Canım öglen bir defa yaptın o akşama pik olmuştı bence. Hem 3 yumurtanda zaten olgunlaşmış çatlasa tutacak büyüklükteydi. Ateş yükseldimi bitmiyor. Aksine doktorlar 3 gün devam edin diyorlar ya. Sakın strese girme öncesinde ilişki var zaten kız bebişler orda bekliyor. Bak benim ateş tabloma. Arka arkaya çatlayarak yükselmeye devam edecek ateşin

Eklentiler

• 0DF38730-45B0-45B1-8C4F-1ADF7286B111.jpeg
    145,7 KB · Görüntüleme: 40
İnşallah aşkım ya valla uyansın gündüz vakti olsun dicem ilişki üç yumurta da çatlamış olabilir mi o kadar ağrı sızı yaşamadım ki ben çok çok fazla

Bebeğim içerde sperm var sende yumurta bol devam ilişkiye enerjini düşürecek hiçbir şey yok bence çatlamaya başlaması da çok iyi

Eşin evde mi kız evdeyse akşam yerine öglen degerlendir. Ama kaçırman imkansız korkma balım stres yapma yumoşlara daha belki bir belki iki tanesi çatladı ve yarın sabaha kadar dolanacaklar ortalıkta

Bazen regl böyle gelebiliyor ama seninki İnşAllah gebeliktendir

Hiç strese girme canım için rahat olsun istiyorsan şimdi de değerlendirin. Çatlayanı karşılayan ordu vardır içeride

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…