2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Oturmuş senin adet gunlerini sayıyorum bu ne kız adetin 6.gunu ilişki olmuş o tutmuş öyleyse beynim yandı 26 günde bir adet oluyorsun. Yumurta o kadar erken dollendi demek
Nasıl ya benim de beynim şuan böyle döngüm basen 24 bazen 25 bazen 26 oluyor zaten neyse ya olan olmuş diyip yarın soktora gidermişim

Oturmuş senin adet gunlerini sayıyorum bu ne kız adetin 6.gunu ilişki olmuş o tutmuş öyleyse beynim yandı 26 günde bir adet oluyorsun. Yumurta o kadar erken dollendi demek
Regle 6 kala ilişki olmamış mı ben mi yanlış anladım 28 Temmuz batsa zaten 20 gün geçmiş olmuyor mu adeti

Tamam tamam yanlış okumuşum

Regle 6 kala ilişki olmamış mı ben mi yanlış anladım 28 Temmuz batsa zaten 20 gün geçmiş olmuyor mu adeti
Ortalık karıştı
23 Temmuz Son adet günüm
28 Temmuz gecesi (daha çok detay veriyorum bakın) ilişki günüm
18 ağustos beklenen adet günüm yani bugün

Seferberlik ilan edilmiştir

Ortalık karıştı
23 Temmuz Son adet günüm
28 Temmuz gecesi (daha çok detay veriyorum bakın) ilişki günüm
18 ağustos beklenen adet günüm yani bugün

Seferberlik ilan edilmiştir
Reglin 6.günü yumurtlama olduğunu sanmıyorum 8.-9.gün fln olmuş olabilir. Spermlerin canlı kaldığına ne kadar inanmasakta kalıyor demek ki 8. Gün yumurtladı desek üzerine bir 8 daha ekleyelim tahmini yerleşme günü için.7-8 Ağustos civarı yerleşme olsa değeri gayet uyumlu çıkıyor günüyle

9 ağustostu sanırım zaten kahverengi lekelenmem olmuştu ve 10 ağustosta ilk testimi yapmıştım çok silik çizgi çıkmıştı. Her şey normal o halde süper

Lütfen reglin 6. günü yumurtlama olmuyor olsun ben 8. gün değerlendirmeye başlamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…