2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ama kuzum 27 günde bir adet oluyorum normalde düzenim bozuldu sanırım o yüzden üzüldüm ya

Ama kuzum 27 günde bir adet oluyorum normalde düzenim bozuldu sanırım o yüzden üzüldüm ya
Arada ufak sapmalar olabiliyor ya önemli olan kaliteli yumurtlamış olmak benim de geçen ay 30 güne çıktı döngüm bu ay da öyle olacak sanırım sağlık olsun napalim

Aynen öyle canım ben stresten üzüntüden tiroid hastası oldum aklım başıma yeni geliyor sen yapma bunu kendine
Troid hastalığı içini atmaktan herşeyi yutmaktan kimseye hayır demeyip kırmamakta olurmuşsun bende haşimato troid hastasıyım Reiki ile uğraşırdım bir aralar o dalda nedeni bu gerçi ben hala herşeye susuyorum ne yapalım yapacak bişey yok

Daha çok küçük olduğu için öyle olması normal bence yumurta 1 günde 2mm büyüyor ya anca yetişmiştir olgunluk seviyesine, bizede at merak ederiz

Maalesef hepimiz bunları yaşıyoruz canım üzülme lütfen ben kışın kaç kez böyle yaşayıp hayal kırıklığıyla ağladım. Rabbim en doğru zamanı bekliyor hepimiz için
Canım selam benim d vitaminim 18.80 li bi sey cıktı seninde düsük gibi bi sey yazmıstın sanırım 18 cok mu düsük sence engel midir yükseltmek icin ne kullandın

Valla canm ya neler neler görüyoruz tatlım bakicam bakalm bu döngü nasıl olacak ona göre gidebilirim en azından hormonlara vs baktırmak içn
İnşallah Allahim herkese kolaylıkla guzelikle sağlıkla sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Ya burda geçenlerde bir arkadaş yazmıştı adete 7 gün kala biraz leke gibi kanaması olmuştu 3 Yıldır bekliyoruz diyordu. Test yapacaktı kimdi o arkadaş yaptı mı acaba merak ettim ne durumda

Amin inşallah canım benim güzel sonuçlar alalım hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…