2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Haftaya gidin yada pazar günü günübirlik gidin dönün Her şey pike bağlı

Tabi etki eder inofolic canım. Benim içtiğim inofolicin daha vitaminli hali... Havuç olgunlaşıp çatlasın diye yeniyor. Ye canım

Çizgi gördüm. Kaçıncı dakikada çıktı canım
12/13 dakka unutmuşum , haziranda da bu kadar çizgiler görmüştüm batta 2/3 gün gecikmişti ama gelmişti …
Gölgelere güvenmiyoruz geç döllenme vs olabilir adet günü tekrar tes yap ama normal test olsun
evet bu gölgeler yanıltıyor maalesef iyice belirgin olmayınca …

12/13 dakka unutmuşum , haziranda da bu kadar çizgiler görmüştüm batta 2/3 gün gecikmişti ama gelmişti …

Evet o yüzden üzülmeni istemeyiz belirgin görmeden kesin birşey var diyemiyoruz

Haftaya gidin yada pazar günü günübirlik gidin dönün Her şey pike bağlı
Ah keşke ya ama yurt dışında gelecekler mecbur bu hafta ama ne hikayeler duyduk değil mi gizli saklı tutar belki
Tabi etki eder inofolic canım. Benim içtiğim inofolicin daha vitaminli hali... Havuç olgunlaşıp çatlasın diye yeniyor. Ye canım
Hemen havuç almaya gidiyorum ozaman teşekkür ederim

Hadi bakalım birlkte görcrz inş. Evet fitil verdi kuzum yarın sabah başlayacağım. İğne de yaprın mı kuzum yoksa sadece ovu takip mi

Kizzz hani çizgi

Canım sabah yaparsan daha iyi olacak sanırım. Umarım vardır sabah haber bekliyorum senden

Ah keşke ya ama yurt dışında gelecekler mecbur bu hafta ama ne hikayeler duyduk değil mi gizli saklı tutar belki

Hemen havuç almaya gidiyorum ozaman teşekkür ederim
Yumurtan şuan 17-18mmdir daha havuç yiyerek hemen çatlatma bence en az 20mm olsun piki gör öyle havuç Yemeni tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…