2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayyyyy inşallah bitanem ağzından bak damlıyor bugün değerlendirme günümüz gün aşırı gidiyorduk çatlama hissettiğim an üst üste yapmaya çalışacağım A Afratafrac gibi🙈
Bugün mutlaka degerlendir içerde sprerm olsunda birisi kız olsun çatlamadan sonra bir boş bir dolu bir hafta bırakma 3 yumurtan var biri tutmasa biri tutacak hissediyorum allahın izni ile 🥰🥰

Bugün mutlaka degerlendir içerde sprerm olsunda birisi kız olsun çatlamadan sonra bir boş bir dolu bir hafta bırakma 3 yumurtan var biri tutmasa biri tutacak hissediyorum allahın izni ile 🥰🥰
Yaaaaa inşallah inşallah Allahım😍😍😍 bugün Allahtan bir şey olmazsa değerlendireceğiz 😍 sonra da çatlama durumuna göre devam ederiz inşallah üçümüz hamile çıkacağız bu ay ben de çok inanıyorum melisaa93 melisaa93

Kızlar sonucum çıktı 1476 olmuş. Yükseliş güzel görünüyormuş🙏 vitamin ve progestan verdi. 3 hafta sonra gel dedi
Oy maşallah kuzum 🧿 o zaman cumartesi itibariyle kese net görünür zaten ❤️😍 haftaya cuma falan kaç haftalık oluyor? 6. Haftalarda oluyorsa gidip kalp atışı da duyulabilir ❤️

fnd_50 fnd_50 Kuzum şimdi yumurta takibi yaparken ateş takibi okey peki pik ve çatladıktan sonra ateş nasıl seyretmesi gerekiyor
Ateşle piki bilemezsin canım keskin düşüş olur ateşde sonrasında 2 gün sabit devam eder ondan sonra 3 derece yükselişle çatladıgını anlarsın. Bak örnek ateş tablmu atim sana benim iki yumurta vardı birisi 14. Gün çatlamış dedi doktor digeri bugün çatladı ateş yükseldi

Eklentiler

• 348F21FF-DFE2-4F07-8878-9CAC9D4819B1.jpeg
    348F21FF-DFE2-4F07-8878-9CAC9D4819B1.jpeg
    134,8 KB · Görüntüleme: 31
Aşkolar bana folik asit önerir misiniz yumurta çatladıktan sonra içeyim Şuan inofolic içiyorum

X