2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayyyyy inşallah bitanem ağzından bak damlıyor bugün değerlendirme günümüz gün aşırı gidiyorduk çatlama hissettiğim an üst üste yapmaya çalışacağım A Afratafrac gibi
Bugün mutlaka degerlendir içerde sprerm olsunda birisi kız olsun çatlamadan sonra bir boş bir dolu bir hafta bırakma 3 yumurtan var biri tutmasa biri tutacak hissediyorum allahın izni ile

Bugün mutlaka degerlendir içerde sprerm olsunda birisi kız olsun çatlamadan sonra bir boş bir dolu bir hafta bırakma 3 yumurtan var biri tutmasa biri tutacak hissediyorum allahın izni ile
Yaaaaa inşallah inşallah Allahım bugün Allahtan bir şey olmazsa değerlendireceğiz sonra da çatlama durumuna göre devam ederiz inşallah üçümüz hamile çıkacağız bu ay ben de çok inanıyorum melisaa93

Kızlar sonucum çıktı 1476 olmuş. Yükseliş güzel görünüyormuş vitamin ve progestan verdi. 3 hafta sonra gel dedi
Oy maşallah kuzum o zaman cumartesi itibariyle kese net görünür zaten haftaya cuma falan kaç haftalık oluyor? 6. Haftalarda oluyorsa gidip kalp atışı da duyulabilir

fnd_50 Kuzum şimdi yumurta takibi yaparken ateş takibi okey peki pik ve çatladıktan sonra ateş nasıl seyretmesi gerekiyor
Ateşle piki bilemezsin canım keskin düşüş olur ateşde sonrasında 2 gün sabit devam eder ondan sonra 3 derece yükselişle çatladıgını anlarsın. Bak örnek ateş tablmu atim sana benim iki yumurta vardı birisi 14. Gün çatlamış dedi doktor digeri bugün çatladı ateş yükseldi

Eklentiler

• 348F21FF-DFE2-4F07-8878-9CAC9D4819B1.jpeg
    134,8 KB · Görüntüleme: 31
Aşkolar bana folik asit önerir misiniz yumurta çatladıktan sonra içeyim Şuan inofolic içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…