2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sağlıkla kucağına al inşallah. Aşılama, iğne vs olmuş muydun sürecini anlatır mısın biraz bize
Çok sağol kuzum, darısı senin başına en kısa zamanda inşallah isteyen herkesle birlikte

Yok normal şekilde hamile kaldım. Geçen seneden beri ara ara denedik ara ara doktorlarım hormon tedavisi uyguladı çok sık homronlarımda bozulma oluyor diye. Bir de ben her ay maalesef yumurtlayamıyordum, yumurtlama sorunum vardı.

Bu ay için çok araştırdım ve 3 tane önemli şey buldum kullanıp memnun kalmıştı çok fazla kadın.

Inofolic ilaç kullandım takviye edici.
Çörek otu kürü uyguladım 10 gün 1 dolu 1 boş
Çakşır kökü suyu içtim her gün 1 bardak ve eşim her gün 2 bardak içti.

Bunların hepsinin çok etkili olduğunu düşünüyorum çünkü kışın klomen verdi, başka ilaçlar verdi doktorum ama hiç bu ayki gibi pik görmemiştim. Çok şükür.

Yaaaa benimde salı geldi çarşambada sulu geldi akşamınada yogun uzadıı çektikçe sabah çatlamıştı işte cumartesi sabaha çatlamış uyanacaksın

Ne yaptın peki test yaptın mı inş bu ay olmuştur herkese yardımcı oluyorsun Allah da seni sevindirsin inş

Ya maşallah. Çörekotu kürü ve çakşir kökü nasıl hazırlanıyor peki

Yaaaa benimde salı geldi çarşambada sulu geldi akşamınada yogun uzadıı çektikçe sabah çatlamıştı işte cumartesi sabaha çatlamış uyanacaksın
Ayyyyy inşallah bitanem ağzından bak damlıyor bugün değerlendirme günümüz gün aşırı gidiyorduk çatlama hissettiğim an üst üste yapmaya çalışacağım A Afratafrac gibi

Hadi cok şükür ikizler yola çıksın artiiik
Kızlar çıktı sonucum Çok şükür.

Eki Görüntüle 3287896

Kızlar sonucum çıktı 1476 olmuş. Yükseliş güzel görünüyormuş vitamin ve progestan verdi. 3 hafta sonra gel dedi
Kızlar degerleriniz ne güzel artmış masallahhh

Merhaba benimde 4. Ve 6. Gün oldu bu durum. Şuan hamile misiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…