2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

bence mantıklı şeyler söylemiş canım. gebelikte dozunu düşürecek o zamana kadar da folik asit eksiğini tamamlamak istemiş. eğer bu ay regl olursan da bu ilaca devam etme değiştir canım. içinde 400 ug folik asit olan başka bir folik asit al

Tamam kuzum, adet olunca güncel Sat ve Bat söylersin.

tatlım çörek otu kürü yapmıştım yumurtlama erken oldu bu ay fazlası kaldı dolapta onu bu ayda kullansam sıkıntı olur mu yoksa yeniden mi yapayım

Ay bu doktorların ağzından cımbızla laf almamız bebeğim demek ki çatlayacak gibi öyle görmüş olabilir. Siz bol bol değerlendirin

kızlar bu ilacı tavsiye ediyorum hamile kalmayı kolaylaştırıyor ben bu ay içmedim de önümüzdeki ay yine başlıcam haziran ayında bu ilaç sayesinde ilk seferde hamile kalmıştım kimyasal oldu ama olsun işe yarıyor faydası olur dedim biraz maddi açıdan pahalımsı ama araştırdım içindeki içerikler çok yararlı

Eklentiler

• IMG_2977.png
    114,7 KB · Görüntüleme: 55
Hayırlısı canım, inşallah sağlıkla büyür

Aaa falim sakız tadı beni cezbetti şimdi regl olursam hemen alayım ozaman. Adaçayı ıhlamur vs hiç icemem öyle sanmıştım
yok canım öyle değil zaten sıcak içecek olmadığı için çok rahat içiyorsun :) bir bardağın çeyreği çakşır kökü suyu kalanı normal su. hatta çakşır kökü suyunu yeşil bir şey bekliyordum normal su renginde. eşinle içeceksen 2 şişe almanı öneririm biz bir şişeyi bitirdik ikinci şişeye başlıycaz

Eternal_8 kuzum hayırlı olsun inşallah sağlıkla artsın
A Afratafrac sonucu bekliyoruz 4 gözle
IADK kuzum ben yüz milyon kere gitmiş biri olarak söylüyorum sen sakin ol beni mahvettiler biliyorsun. Alttan da baktı karından da hem de. Yok kese bozuk yok içi boş bilmem ne harap oldum. Sağlıkla inşallah güzel haber gelecek

Kuzum bunu ne zaman başlıyoruz peki içmeye

Bilmem içer mi emin değilim o da sıkıldı biraz takviyelerden falan inşallah gerek kalmaz almaya tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…