2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Cnm kan verdım ayın 14 verdım 1.20 cıkmıstı dun sbah test yptm zar zor gurulem cızgı vardı bu sabah yptm daha belırgındı kan verdım17.70 cıktı adetım ayın 21 nde
Oo baya erken öğrenmişsin canım çok sevindim. Sağlıkla ilerlesin değerin sağlıkla kucağına al bebişim inşallah

Benim de hiç tecrübem yok ama bence de korkulacak birşey yoktur kuzum. Kırmızı gelmediği sürece pembe ve kahverengi sen korkmayın diyorlar hep
Doğru canım öyle diyorlar ama insnaın içi de rahat etmiyor gene. Geçen hafta da oldu bir gün. Bir daha olmamıştı. Hem dün hem bugün tekrar olunca da gideyim dedim.

Doğru canım öyle diyorlar ama insnaın içi de rahat etmiyor gene. Geçen hafta da oldu bir gün. Bir daha olmamıştı. Hem dün hem bugün tekrar olunca da gideyim dedim.
İçin rahat etsin canım tabi bi görün... Pek çok bilgi biliyoruz, birbirimizi rahatlatmaya çalışıyoruz ama iş kendimize gelince terzi kendi söküğünü dikemez hale geliyor canım. Paylaş tabi paylaş bizimle canım senin de eminim ki bildiğin şeyler ama başkasından duymak insanı rahatlatıyor onun için biz buradayız

Evet canım o kadar doğru söyledin ki her kelimeni onaylıyorum. Birinden duymak rahatlatıyor insanı. Allah razı olsun hepinizden bilginizi, tecrübenizi paylaşıyorsunuz her seferinde. Bilmeseniz yaşamasanız bile en azından yatıştırıyorsunuz.
Rabbim tez zamanda bekleyen herkese nasip etsin. Böyle küçük endişelerle tatlı heyecanlarla tamamlayalım inşallah süreci.

Hiç sorma yaaa ben 1 senedir ugraşıyorum onlar yapıp yapıp koyuyor şuraya. Arkaları önleri kucakları çocuk dolu

Kızlar şimdi bu konuda bilgim az bu ovülasyon testini ilk kez yapacam pkos olduğum için maalesef ki yumurtalar sizin ki gibi 12.gün falan gelişmiyor o yüzden adet bitiminden kaç gün sonra başlamalıyım günde bir kez yeterli mi iki mi yapmalıyım 10 dan sonra diyor ama içindeki prospektüste 2 saat önce sucu alımını durdur diyor kafam da deli sorular tecrübelerinize ihtiyacım var birde labıquick marka aldım yazdıklarınıza göre bilgilendirirseniz çok sevinirim

Kaybına çok üzüldüm canım inşallah bu ay müjdeni alırız

Canım pcoslar özellikle 21. Günü değerlendirmeli diye duymuştum öncelikle bunu söylemek isterim. Bu ovulasyon testi öyle sürprizler yapıyor ki, o sebeple hele ki ilk kez yapacaksan aslında adet bitiminde hemen başlaman lazım. Muhtemelen 20 tane ovuslayon testin var kendini bir ay boyunca takip et ilk olarak. Ben 7. Günde de yumurtladığımı gördüm 14. Günde de yumurtladığımı gördüm. Yumoşlar sürprizleri seviyor. O sebeple hele ki ilk başta baştan sona takip etmeni öneririm nacizane... Ben pik'i (yani çatlamaya hazır olduğunu gösteren çift koyu çizgiyi) genelde akşam 19.00 civarı görüyorum ve geceleri de çatlıyorum. Her gün 1 tane aynı saatte yapmanı öneririm ve iki saat önceden sıvı alımını bırakmalısın bol şanslar canım

Kızlar benim ayın 23’ünde doktor randevum var bat ayın 22’si. Ben hormon testi yaptırayım diye adetin ikinci gününe denk gelecek şekilde randevu almıştım hem de smear testimin sonucuna bakalım diye. Sizce o gün adet olmamışsam kan testi yaptırayım mı? İnş olmamış olurum ya

Yok kuzum yaptırmamalısın. Adetin X5 ünü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…