2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayyyyy aşkım yeni gördüm çok sevindim sağlıkla kucağına al inşallah dualarindan bizi de eksik etme

İnşallah kuzumm inşallah hayırlısı olsun

evet bebeğim Laboquick içerisinde damlatma çubuğu da çıkıyor mutlaka. 2 damla damlatmak yetiyor. Fazlasını damlatma.
Oh iyiymiş çubuk çıkıyormuş bir de ona bişey ayarlamak lazım olacaktı, Teşekkür ederim canım valla adetim bitince de sizlerden yardım ala ala ilerleyeceğim. Hayırlısyla önümüzdeki ay tabloda adımın yanımda nazar boncuklu emoji olacakta

Normalde herhangi bir sorununuz var mı ? Benim yok ancak henüz bebek konusunda hiç bişey elde edemedik bugün bende almak istiyorum. Nasıl kullaniyorsunuz
Prolaktin yüksekliği dışında bir sorunum yok. Bu ot prolaktinide düşürüyormuş aynı zamanda hormonları düzenleyip, yumurta kalitesini arttırıyor. Ben günde 1 defa akşam yemeğinden 1 saat sonra 1 bardak içiyorum. Sizde deneyebilirsiniz bu otu kullanıp hamile kalan çok kişi duydum

Bende araştırdım bunu da emin olamadım. Bu sefer düzgün olan degerlerimi de kaybetmeyim diye. Neyse vesileyle bende gidip alayım nasıl demliyorsunuz kaç dakika sonra suzuyorsunuz var mı öyle şeyler Olmadı bende iki günde bir içsem nolur ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…