2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

inşallah canım dün teste negatifi görünce artık bugün test yapmadım regl beklicem herşeyin hayırlısı

regle kadar beklicem kuşum
Kırmızılari görmeden umutsuz olma canım benim, hep pozitif ol
Bu ay için ben çok pozitifim, kendimizi strese sokmayalim ki bebisler gelebilsin

Ateşim yine yükselmedi o kadar ağrım oldu 2 gündür yumurtlama ağrısıdır diye düşündüm ama değilmiş 36.2 de kaldı iki gündür hüüüü neden yumurtlamıyorum yaaa yumurtlasam da biran önce gün saymaya başlasam artık

Anladım canım hepsi üzücü olmuş tabi ama en azından kötü hiçbir şey çıkmamış bunu düşünüp olumlu bakmaya çalış moral ve stres yapmamak çok önemli sende biliyorsun. İnşallah bu sefer hamile kaldığında en başından gerekli tedbirleri alır doktorun ve sağlıkla kucağına alırsın inanıyorum

Havuç ye bu ara bebişim. Çatlamaya destek oluyor deniyor.

Düzeltme: Pardon pik oldu çatlamıyor diye algıladım okuyunca. Yeme havuç

Güzel kızlarım günaydın, sizlerin BAT tarihleriniz de yaklaştı. Ne durumdasınız

@outoffit @herseyguzelolacak6 hermionegranger- @brcn95 @fiyonaprensesolan @Dunyamelekoldu beyons @Damlafzt
Günaydın Valla bana sorsanız hep belirti var :’) yoğun akıntım var (beyaz), ara ara karın ağrısı saplanıp geçiyor, ara ara kalbim çok hızlı çarpıyor saatimle ölçtüm 108 filan oluyor normalde 95 civarı, vardır daha bi şeyler… Ama hepsi aslında normal şeyler Tatile gittik teknede suya atladım sonra pişman oldum ya bi şey varsa diye… öyle geçiyor günler Umarım hiçbirimiz adet olmayız

Merve ben de yumurtlayamiyorum neden böyle oldu anlamadım dün ki ovulasyon testime bak silik çizgi bile görünmüyor

Eklentiler

• A521104F-28B7-499C-B8A0-390394AA9F95.jpeg
    76,3 KB · Görüntüleme: 45
ona zaten eminim kuzum bakalım hayırlısı senin çatlama oldumu canım
Evet canım ptesi siliklesmisti artık test, dün sıvı alımına dikkat etmeden merak ettiğim için tekrar yaptım yok denecek kadar silikti
Ptesiyi değerlendiremedik, dün degerlendirdik şöyle bişey fark ettim yumurtlama dönemi haricinde içerisi daha kuru oluyor ve spermler dışarıya taşıyor ya hep sanki vücut kabul etmiyor gibi yani. Dünkü değerlendirmede içerisi hala yoğundu ve spermler dışarı çıkmadı yani çatlamadan sonra degerlendirmek önemliymiş aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…