2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bugün ki yaptırdığım hormon tahlili pek iç açıcı değil prolaktinim yine yükselmiş ona bağlı olarak tsh da yükselmiş bıktım bu hormondan da ilaç kullanmaktanda
İnşallahh kuzum ya
Canım ben bir kez yaptırmıştım o normaldi ama yıllar öncedir yani.. birdaha doktorda istemedi heralde yaptırmadım.. yaptırmak gerek sen takip etmekle en iyisini yapıyorsun hepimizinki dalgalanıyordur yada başka birşeyimiz var ki buradayız , gebelik zor oluyor yada olmuyor, tedaviye devam en azından sebebini az çok kestirebiliyorsun öyle düşünmeye çalış

Canım testin koyulaştı mı?? Bugün tam takip edemedim

Kızlar aradan 1-2 dk geçti, ilk sizle paylaşıyorum şimdi yaptım testi, dün artimed aşırı silik çıkmıştı bol da su içmiştim, bı de hatali pozitif veriyor diye dikkate almamıştım, gündüz yine kosturmaktan test alamadım az önce eşim zar zor nöbetçi eczane buldu da aldı, trafik de yogunmus zaman geçmek bilmedi, evimden 1000 km ötede Bursadayim, tatil için gelmiştik, inşallah hayırlısıyla sağ salim döneriz, Allahım isteyen herkese sağlıkla nasip etsin dualarım hepinizle

Eklentiler

• IMG_20230815_214826.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 57
Hamişsin canım çok şükür dünkü test doğruymuş artık sevinebiliriz hayırlı olsun canım

Maşallah canım gözümüz çok alıştı pozitiflere sağlıkla ilerlesin insallah

Gonalf kullanmaya başladım daha önce kullanmamistim. Günlük 50 ünite olarak, haftaya salı da kontrole çağırdı. Teşekkür ederim inşallah canım
O iğneyi çok okudum forumlarda canım. İnşallah bebeğine kavuşmanda vesile olur. Çok güzel bir iğneymiş Allah nasip etsin kuzum. Benim de femara yarın bitiyor. Sonra havuç kemirmeye başlarım artık

O iğneyi çok okudum forumlarda canım. İnşallah bebeğine kavuşmanda vesile olur. Çok güzel bir iğneymiş Allah nasip etsin kuzum. Benim de femara yarın bitiyor. Sonra havuç kemirmeye başlarım artık
Sana da şifa olur inşallah ben de iki sefer femarali tedavi + femara aşılama yaptım tutmayınca o ilaçtan umudu kestim ama olumlu olan çok. Senin asilamalar neyle yapılmıştı? Benim ilk olumsuz olunca dr değiştim gonalf daha kaliteli yapıyor demişti

Benimki hep klomenle yapıldı canım ikisi de, tutmadı malum... femara daha iyi diye femara kullanıyorum şimdi, bu ay iğne ya da aşılama yok. Eylül'de doktora gittiğimde de femara kullanmak istediğimi söyleyeceğim. Bakalım o ne diyecek.. inşallah eylüle kalmadna güzel haberlerimizi veririz birbirimize

Siz de mi Van’dasınız ?

Bende famera+ovitrelle oldum tutmadı tek famera kullandım yine tutmadı şimdi bıraktım herşeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…