2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Off valla bnm kafam karıştı eşim gelsin ona göre randevu bakacam
Bebeğim neden karıştı kafan?

Senin SAT'ın 12 Temmuz.

Senin bugün tam 5. haftan Yarın 5+1 olacaksın. PErşembe 5+2 olacaksın. Haftaya salı 22 Ağustos tarihinde tam 6 hafta olacaksın. Böyle sayılıyor kuzum.

Bu ay yaptım canım 11. günde yaptım bu ay epey belli etti kendini bekleme istersen boşuna, yap 😊
Bak bu 11. günüm
Ayy heyecanlandım şimdi 💗 hayırlı olsun çok sevindim sanaaa maşallah 🧿💙 belirtiler var mıydı nasıldı 🙏 ben ilk defa bu kadar sabırlıyım 9.gün yaptım negatifi görünce modum düştü ondan korkuyorum merhaba biraz.

Oleyy artık kimler hamile görebiliyoruz 4. Hafta gözüküyor. Bence nolacak biliyormusun hepimiz hamile kalıcaz sen bu topigi nisan mayıs anneleri diye degiştireceksin 😂😂😂😂
Sankim etimden sütümden faydalanılıyormuş gibi geliyo 😂 Siz hele bir hamile kalında düşünürük 😂

Ayy heyecanlandım şimdi 💗 hayırlı olsun çok sevindim sanaaa maşallah 🧿💙 belirtiler var mıydı nasıldı 🙏 ben ilk defa bu kadar sabırlıyım 9.gün yaptım negatifi görünce modum düştü ondan korkuyorum merhaba biraz.
Teşekkürler canım🤩
İnşallah bebişin de seninledir pozitifli görselini bekliyoruz 😍

Bugün ki yaptırdığım hormon tahlili pek iç açıcı değil😔 prolaktinim yine yükselmiş ona bağlı olarak tsh da yükselmiş bıktım bu hormondan da ilaç kullanmaktanda🥲

Kızlar ilk kez bu ay ovulasyon testi deniyorum. Çok bilgimde yok. Adet bitiminden sonraki gün basladim. Sizce ayın 13 ünde mi pik oldu acaba
20230815_200143.jpg
20230815_200112.jpg

Haydaa tarçın ve limon mu. Kırmızı meyveler mi 🥺
Kime inanacağımı şaşırdım. Bir hastane de sitesinde yazmış hamileler gece yatmadan tarçınlı süt içsin diye. Limon da yani salataya sıkıyoruz ister istemez. Elma gibi alıp ısırmıyoruz. Ama limonata tariflerinin suyu düştü şimdi. Sadece sodayla devam 🥺
Sanırım erken dönem olduğu için böyle biraz sabredicez gibi🥹 bende limonu deli gibi sıkıyordum salataya rokaya falan artık son halbuki bayılırım☺🙈

X