2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Teste devam edeceğim evet desteklemek için çörek otu başlayayım kar kardır gecikince hiç olmayacak gibi hissettirdi bir an ama umutsuzluktan vazgeçiyorum hemen
Yok yok kafana hiç takma bı kaç güne gelecektir. Benim koyulasirken bir anda %3e düştü buraya yazmıştım hatta yumurtam da vazgeçti diye 3-4 gün sonra yumurtlama oldu ama

Ay ne nazlı bu yumurtalar insanı sinir ediyor olsana söyle vaktinde şak diye
Ben ovulasyonu ilk kullandığım ay yeter bu yumurtlama olmayacak tüm testleri bitirdim neredeyse diyip test yapmayı bırakmıştım 3-4 gün sonra belirti hissetmeye başladım test yaptım zaten bir iki gün içinde de pik oldu ve 26. Günü bulmuştu o piki görmem ertesi ay yine gelen giden yok dedim ben stres yapıyorum şu testi bırakayım, testi bıraktım yine belirti gördüm yaptım pik sonra takmamaya çalıştım çünkü kafaya takınca otomatik erteliyosun, takviyeler vs bı şekilde pik olacak zaten hiç kafaya takma

7. Hafta garanti gibi sanki canım. 5. Haftadan sonra kese görünüyor zaten 6+ olan kısımlarda kalp atışı duyanlar var ama 7 en garanti gibi
A Afratafrac canım kuzuya, sağlıkla büyüsün C cnlrm canım senin kuzu da baya baya büyümüş maşallah
Hamilelik hesaplamalarında 6+ demek 7. Hafta demek oluyor canlar... Yani 7+ da giderseniz bebişiniz 8. Haftasında olur. Tabi bu bizim hesabımız ama bebeğin döllenme vaktine göre bebişimiz ileride veya geride olabiliyor. Mesela bana doktorum 1 hafta önden gidiyorsun muhtemelen erken yumurtlamışsın dedi ama ben çok inanmadım benim bebeler sonra haftaarını yakalıyorlar. Kızım önden gidiyordu sonra haftasıyla uyumlandı, oğlum geriydi o da sonra haftasını yakaladı.
@melegimcan canım inşallah sonuçlar çok güzel çıkacak

Aa bu bilgi iyi oldu benim için. 1 Eylül için randevu alacağım ama henüz doktoruma karar vermedim. Bu hafta biraz daha araştırayım, kızlar da sağolsunlar öneride bulundular. Bakalım artık.

Canım ben 4+3te keseyi görmüştüm, 6+1 de kalp atışını duymuştum 6.haftada gidebilirsin yani keseyi gördüğümde değerim 5bin küsürdü
ay şimdi sen böyle yazınca ben de 1 Eylülü beklmek istemedim. Eylül ayına bilerek gireyim istiyorum 31 Ağustos tarihine randevu alam ben.

Kızlar döllenmeden sonra bugün 12. gün. Nasıl değer sizce

Eki Görüntüle 3287015
İşim vardı gözüm sürekli sürekli saatte 2 de sonuç çıkacaktı ne oldu diye
Çok şükür canım. Artarak devam etsin inşallah

Bizde kimseye söylemedik. Ben kalp atışını duyduktan sonra aileme söylemeyi düşünüyorum. İnşallah herşey yolunda gider planladığımız gibi olur

Senin de mi adete bir hafta kala başlamıştı o tür sancıların peki canım? Normalde de öyle mi oluyor?
Yok canım 3-4 gün kala sancım oldu. Bazı aylarda da önden sancım olurdu ama her zaman değil. Bazen hiç belirti olmazdı, bazen de çok erken belirtilerin olurdu.

Kızlar teste bakarmısınız

Eklentiler

• C8F13EBB-A910-462F-927F-5CAACD58B3F8.jpeg
    122,6 KB · Görüntüleme: 62
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…