2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Teste devam edeceğim evet desteklemek için çörek otu başlayayım kar kardır gecikince hiç olmayacak gibi hissettirdi bir an ama umutsuzluktan vazgeçiyorum hemen

Tamam canim öyle yapalim.
Bu arada gittigim doktor üni hastanesinde doçent. Operasyonlarimi yapan doktor.
Dedim ki daha önce aşılamada bana hiç vitamin progestan verilmedi belki faydası olur gebe kalmaya yardımcı olmaz mı ?
O da dedi ki bunların kanıtlanmış bişeyi yok, vitamin olarak folik asit iç yeterli.
Yine Allah'a emanet bir aşılama
inşallah bu sefer tutacak
Yapar tabisaat demediyse eşin evde olduğu saatlerde her gün vurdur

Canım ben de sabah aç karnına bisey yiyemiyorum midem bulanıyor o yüzden aklıma geldiği zaman yedim özellikle aç yemedim
Bende tok yicem canım bide öyle deneyim
yaaaa ben sen diye hatırlıyorum nedense şimdi fark ettim bende

Ay İn şa Allahİşte benim tüp bebek doktorum gibi konuştu resmentabi bende bir sürü ilaç vardı ama vitamin yoktu dedim keşki yazsaydınız daha güzel embriyolarım olaydı o zaman çatladı kendisi

Ay İn şa Allahİşte benim tüp bebek doktorum gibi konuştu resmentabi bende bir sürü ilaç vardı ama vitamin yoktu dedim keşki yazsaydınız daha güzel embriyolarım olaydı o zaman çatladı kendisi

Elimde sadece beş adet inofolic kaldı onu içeyim mi dedim dedi tamam iç sonra folik asite başla.
Ne yapsak da olacağı varsa olacak zaten. Hayırlısı olsun canım

bazı doktorlar bu vitaminlere pek inanmıyor doktor yanında çalışan tanıdığımız arada folik asit iç arada domates kavur ye dedi :) ya kafa buldu benmle çok soru sorduğum için yada gerçekten doğru

bazı doktorlar bu vitaminlere pek inanmıyor doktor yanında çalışan tanıdığımız arada folik asit iç arada domates kavur ye dedi :) ya kafa buldu benmle çok soru sorduğum için yada gerçekten doğru
Valla ne diyim ki. O kadar okumuş doktor olmuş bana vitamin yaz desem olmaz yani
Eşim de diyor zaten iğne etkili kaliteli yumurta oluşturuyor, vitamine gerek duymamış olabilir

Valla ne diyim ki. O kadar okumuş doktor olmuş bana vitamin yaz desem olmaz yani
Eşim de diyor zaten iğne etkili kaliteli yumurta oluşturuyor, vitamine gerek duymamış olabilir
olacak olduktan sonra her türlü oluyor da bunlarda vesile işte inşallah hayırlı haberlerini alırsın

Ben de en çok annemi mutlu etmek istiyorum zor zamanlardan geçiyor 3 torunu var ama ilk defa anneanne olacak insalah nasip olur tüm isteyenlere
Ne sıkıntısı varsa inşallah geçer gider kuzum. Allahım kolaylık versin. Anneni inşallah güzel haberlerle müjdeler mutlu edersin

Elimde sadece beş adet inofolic kaldı onu içeyim mi dedim dedi tamam iç sonra folik asite başla.
Ne yapsak da olacağı varsa olacak zaten. Hayırlısı olsun canım
İç tabi canım güzel beslen avokado yiye biliyorsun ye...kabak çekirdeği ye kesinlikle paketli hiçbir şey yeme..İn şa Allah bu defa bebiş tutunur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…