2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben kullandım canım ilk hamile kaldığımda 3 ay eş paketi ve amh rezerve kullanmıştım eşimde eş paketine ek olarak azoperm kullanmıştı 3 ay kullandıktan sonra 3 ay bekleme süresinin sonunda hamile olduğumu öğrenmiştim.Şimdi tekrar başladık yaklaşık 20 gündür kullanıyoruz bi tek ben bu sefer amh eklemedim pakete

Öğrendiklerinde sana bol bol yapar Sade içmen daha iyi olur ama içemezsen de zorlama kendini magnezyum kullanırsın

Çaktır suyunu kullanayım diyorum bende bu ay , tüp bebek doktoruna eşim sormuştu işte negatif olduktan sonra görüşmede bi su varmış kullanılan diye garibim açık sözlü tabi doktor yorum yapmadı sadece adını hemen söylemişti, ozaman aklıma takıldı , demekki iyi geliyor birşeye, eşime içirmeme gerek var mu acaba , ilaçlara bile alerjisi var normalde

Bu arada sabah kalktım gördüm sesim batmış hiç soğuk su içmiyorum ben nasıl oldu anlamadım..boğazım ağrımaya devam etse bir şeyde edemem çok ağır geçiriyorum bide
Geçmiş olsun canım bağışıklığın düştüğü için hasta oluyorsun bir de bu ara bir salgın var İnşAllah o değildir Çabucak hafif atlatırsın

Daha yumurtlamadım ama elimizden geleni yapacağız başkanım sonrası bekleme süreci. Hamile kalınca nasılsa bugünleri mumla arayacağız şimdiden stok yapalım

Bebeğim ben bu ay böyle hamile kaldım. İllaki etkisi olduğunu düşünüyorum. Çakşır kökü suyunu her akşam 1 bardak içtim eşim ise son değerlendirdiğimiz güne kadar günde 2 bardak içti. Hiç bir skkıntı yaşamadık. Zaten bir otu içiyoruz, ıhlamur adaçayı gibi düşün.

Ama ben ayrıca mavi kutu ınofolic kullandım bence muhteşem bir takviye.
Bir de aynı anda çörek otu kürü de uyguladım. Bence sen de bir böyle dene. Benim çalışmayan yumurtlaığım çalıştı. İlk kez aşırı yoğun pik gördüm.

Bu çörek otu kürü benim mideme dokunuyor kızlar Niqu sen kullanıyordun sanırım dimi kuzum tok karnına yesek olmaz mı ya reflü var bende de

Bir tablonu atabilir misin kuzum
Atim kuzum. Çok tuhaf şeyler yaşıyorum bu ay kalkltıhımda lavaboya gittim su gibi süt kesigi gibi akıntım oldu. Biraz önce yine gittim bu seferde uzayan akıntım gelmiş

Eklentiler

• 0B581F68-38E4-4997-B0A4-68452CFFFF3C.jpeg
    130,2 KB · Görüntüleme: 30
Bu çörek otu kürü benim mideme dokunuyor kızlar Niqu sen kullanıyordun sanırım dimi kuzum tok karnına yesek olmaz mı ya reflü var bende de
Midene donunuyorsa sabah kahvaltıdan sonra ye kuzum. Hayıt macunu benimde mideme dokunuyordu tok karnına ye demişti aldıgım bayan

Tamam canım kaçıncı gün başladın peki içmeye çakıştı ve inofolici , birde seni. Testinden alayım bende güvendim o teste , ovülasyon ne kullanıyorsun ay çok sordum hamile hamile yormadım dimi seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…