2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

MaşaAllah maşaAllah katlanarak yükselerek büyüsün İnşAllah bebişin canım benim

Minnoşumuz kanda da çok tatlıııııı gözümüz aydın olsun aşkım

Canım hayırla sağlıkla gelsin inşallah maşallah çok güzel degerlerin

Güzel güzel artsın keseyi de görelim yakında inşallah

Maşallah sağlıkla artsın bence değerin iyi canım ben bata 3 kala 47 ile öğrenmiştim

Yaa maşallah
2 gün sonra 250 olur en az çok iyi, ben oğlumda 300 le öğrendim en sevdiğim yormayan beta

Güzelce artsın değerlerin

Çok sağolun kızlar, iyi varsınız Şİmdi kanda da çıktı ya bir tuhaf oldum. Hamileyim ya ben dxcfghvjbklş Eşime attım. Hiç bişi anlamadım ne demekmiş diyo. Yav dedim sizin algınız nası çalışıyo. Orada referans değerleri yazıyo işte. Kıyamam sesi titredi kanda da çıkınca

Daha ailelerimize falan söylemedik. Bir eşim biliyor bir de topikteki 200 küsur kız

tescillendi işte şüphesi kalmadı

yaa üzüldüm içememene gebeliğin ilerleyen dönemlerinde günde bir tane içmek iyi geliyor aslında :) ev yapımı varsa süper onları iç işte
Öyle yapayım kuzum çok teşekkür ederim annemlerin daha haberi yok öylesine istedim gibi düşündü muhtemelen inşallah kış dönemi için çok yapmıştır ben bitiricem gibi elindekileri maden suyu limonada alışmaya çalışayım bari çok lazım olacaksa

İlkte benimkide bilmiyordu ama en sonuncu da kendi diyordu aaaaa ne güzel bak artmış

Bu arada sabah kalktım gördüm sesim batmış hiç soğuk su içmiyorum ben nasıl oldu anlamadım..boğazım ağrımaya devam etse bir şeyde edemem çok ağır geçiriyorum bide

Canım çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah

Bu arada sabah kalktım gördüm sesim batmış hiç soğuk su içmiyorum ben nasıl oldu anlamadım..boğazım ağrımaya devam etse bir şeyde edemem çok ağır geçiriyorum bide
Benim de öyle kuzum bi kaç gündür kalkıyorum sesim de çıkmıyor. Öksürük de var. Ama hiçbi şey yapmıyorum vallahi

Kızlar bat a 5 gün kaldı …
belim ve ayaklarım ağrıyor .. hadi bel e adet belirtisi diyelim ayak ve bacak niye ağrırki? Var mı başına gelen ?

yaa inşAllah bebeğim isteyen herkese nasip olur bu ay herkes sevinir inşAllah
Totem yaptım. 1 ay daha uzattım burada kalmayı. Ara ara motive etmeye çalışıyorum elimden geldiğince herkesi.

Şimdide herkes iyi bir değerlendirme yapsın üstünüze düşen görevde sıra. Sonrası allah'a kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…