2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum birden oldu olan normal kahvaltı yaparken birden midem bulandı yapamamaya başladım 6.haftada başladı benim. Benim arkadaşım da tüm hamileliği boyunca kustu. Çok şükür öyle değilim Zaman geçtikçe bu halim de geçer diye düşünüyorum. Günüm günümü tutmuyor ama. Bazen de çok acıkıyorum yiyorum ama dediğim şeyleri hiç göresim yok

Canım muayne ücreti nasıl? Doğumu da onda mı yapıcaksın? Doğum ücreti nasıl bir de?
Muayene ücreti sanırım 700 kusurlerde ben özel sağlık sigortasıyla gidiyorum ondan emin değilim. Allah nasıl ederse hamileliğimi doğumumu onun yaptırmasını istiyorum. Çünkü daha önceden kist ameliyatımı ve takibimi o yapıyordu kendisine de çok güveniyorum. Çok arkadaşımda onda doğum yaptı herkes memnun doğum ücretleri sürekli değiyor tabi suan sanırım 13bindi en son.

A Afratafrac canım doktor araştıyorsundur büyük ihtimalle şu an özel doktor düşünürsen bende önerebilirim kendi doktorumu isim vermem de sıkıntı yoksa yazabilirim buraya da
Sanırım isim vermekte sıkıntı yok. Link paylaşmak sıkıntı diye biliyorum. Ama için rahat etsin sen özelden de yazabilirsin canım bana

Enfeksiyon bende de var suan yumurtlama dönemim ama fitil antibiyotik verdi doktorum ve hiç biri gebeliğe engel değil bu ayi kaybetmeyelim dene dedi. Ornisid antibiyotiğin adı.
Benim de antibiyotiğin adı orsinid, aynen fitillerde var o zaman bende kullanayım ya riske atmayım

Kuşum bir daha gidersen doğum ücretini öğrenebilir misin rica etsem bir de muayneyi. Ben bu adama internette denk gelmiştim ve hoşuma gitmişti zamanında. Kanım ısınmıştı. Şimdi de sen attın Gidebilirm büyük ihtimalle. Benim de özel sigortam var ama doğumu karşılamıyor. ayakta tedavileri karşılıyor. O hastaneyi kaşrılıyormu ona bakmam lazım.

Tabii sorarim hatta arkadaşıma doğum ücretini sorayım hemen cevap gelince paylaşırım seninle. Söyle söyleyeyim benim kistim patladı gece hastanelik oldum gece 3e kadar takip etti en son kalktı muayeneye geldi ve sabaha karsi ameliyata aldı beni uykusuz kaldı tüm gece. Seni bırakamam sabaha kadar bu ağrıyla dedi. Can da çoğu sigorta geçiyor bak bakalım sen.

Kızlar benim öğlen yaptığım ovulasyon testi silik oluyor akşam saatinde yaptığım daha koyu oluyor acaba neden ? Akşamı mı baz almalıyım sabahı mı ona göre yapayım artık diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…