2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bunca ay bu yüzden kaçırdık o zaman şubattan beri deniyoruz, doktora gittik ikimizdede sıkıntı yok. Böyleyse eğer eylül kervanına katılıcam galiba

Anladım canım, günlerini güzelce değerlendir o zaman
Bunca ay boşuna stres olmuşuz çünkü hiç testlerde yumurtlama görememiştim, adete yakında aman olmaz diyip test falan yapmamıştım dün dürttüler deneyeyim dedim maşaallah yaptıklarımdan koyu çıktı bugün daha da koyu çıktı çok heyecanlııı

şeker dolu içi canım :) kendin limonata yapsan daha iyi olur daha az şekerli olur. maden suyu içebiliyorsan biraz limon suyu üzerine maden suyu birazda tuz at süper oluyor :)
Kuzum ben sade maden suyu içemiyorum içine ne katarsam katayım annem ev yapımı vişne suyu komposto falan yapar ya da kayısı suyu onlarıda içebilirmiyiz

Yaa Allah’tan çabuk fark etmişsin ilk aydan olur inşallah

Kuzum ben sade maden suyu içemiyorum içine ne katarsam katayım annem ev yapımı vişne suyu komposto falan yapar ya da kayısı suyu onlarıda içebilirmiyiz
Ev yapımı içilir. Ben de çiyorum annem yapmış vişne suyu. İçine aroma versin diye hafif tarçın ve karanfil de atmış. Çok yakışıyor.

Bu mavi testler çok koyu gösterdigi için benim tahminin 100ü geçmez diye düşünüyorum kuzum

Bunca ay bu yüzden kaçırdık o zaman şubattan beri deniyoruz, doktora gittik ikimizdede sıkıntı yok. Böyleyse eğer eylül kervanına katılıcam galiba
Yumurtlamanı öne çekmek için inosital kullan canım yumurta kalitesini arttırıyor

muayene etmeden neye göre antibiyotik yazdı ki.üstelik iki kutu. nioli yağı ile çözebilirsin belki boşuna ilaç kullanma canım

Enfeksiyon bende de var suan yumurtlama dönemim ama fitil antibiyotik verdi doktorum ve hiç biri gebeliğe engel değil bu ayi kaybetmeyelim dene dedi. Ornisid antibiyotiğin adı.
Canım düzenli doktorun var mı gideceğin takip için ? İzmirde ne tarafta otuyorsun sana kendi doktorumu önerebilirim can hastanesine geçti daha yeni

muayene etmeden neye göre antibiyotik yazdı ki.üstelik iki kutu. nioli yağı ile çözebilirsin belki boşuna ilaç kullanma canım
Bende öyle düşündüm canım yani kullanmak istemedim, sürekli tekrarlıyor zaten benim enfeksiyonum 6 ay öncede antibiyotik kullanmıştım. Bir de aslan pençesine başladım belki oda iyi gelir

Sat 23 Temmuz
Bat 21 Ağustos
Daha çok erken ama sağ kasığımda ağrı var biraz .Gaz problemi de yaşıyorum. 22 Ağustos hem doğum günüm hem de eşimle ilişkimizin başlama yıldönümü umarım güzel bir hediye olur bizim için beklemedeyim

Sarı akıntı iltihaptır canım ultrasonda görmüştür o yüzden idrar testi istememiştir. Antibiyotiğini kullan kurusun iltihap iltihap kurumadan hamile kalırsan gebelikte çok zorlanırsın antibiyotiğin de zarar vereceğini düşünmüyorum zaten bizler çok pimpirikliyiz onu yesem içsem zarar verir mi diye hamileyken bile hiç dikkat etmeyen zararlı maddeler içen doktorun yasakladığı yiyeceklerden yiyen insanlar tanıyorum gayette kendiside bebegide sağlıklı sakınılan göze çöp batar misali yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…