2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Daha Bat günüm yarın kuzum hala geçmedi. Ama yarın gidip bir kan vericem. Sonra da Cuma veririm diye düşünüyorum. Bugün gidip versem mi diye de düşündüm bilemedim.
verebilirsin canım cok testlerlede stres yapma kendine bugun versen cuma da verirsin haftaya da doktora gider keseyi görürsün İnş.

Hepimizi bebislemeden gondermeyecen inşallah bereketli anne

Normal kaset testle bugün ya da yarın yaparsan çizgi görme ihtimalin var canım, inşallah vardır gebelik

Karin hareketleri yapma bence canım kendini zorlamadan yürüyüş kol bacak hareketleri yap. Doktor bana da 3-4 kilo aldım diye ver dedi baya zayıf olmama rağmen zayıflarda o 3 kilo bile fark ediyormuş.
Yok hiç yapmayım olsun minnoş da sağlıklı önemli değil sonra veririz kilo

maşallah canım sağlıkla ilerlemesini nasip etsin

Uygulamaya göre 10 Ağustos gösteriyor çatlamayi ama benim kasik ağrım 8 inde oldu. 10 u göreyse daha 5 gün olmuş. Fakat bat a 9 gün kaldi ay kafamda deli sorular gibi kusura bakmayın bende erken öğrenmek isterimm ya maşallah sizinkiler belli oldu A Afratafrac :) senin bata kaç gun vardı kuzum öğrendiğinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…